Soundservice

MARANTZ SR6012 Silver-Gold

1,399.00 vnt
žmonių šiuo metu tai žiūri

9.2 kanalo 4K Ultra HD tinklinis AV imtuvas su HEOS technologija.

Prekės prieinamumas: klausti
Klausti   Image Safe Checkout
   Garantuotas saugus apmokėjimas
   • NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE UŽSAKIUS VIRŠ 99 EUR
   • PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 2 - 3 D.D. Siuntimas ir grąžinimas
   Produkto kodas: 2618 Kategorijos: , ,

   9.2 kanalo 4K Ultra HD tinklinis AV imtuvas su HEOS technologija

    

   Pasinerkite į neįtikėtiną 3D garso pasaulį su SR6012 AV imtuvu, pasižyminčiu Dolby Atmos ir DTS:X garso atkūrimu, leidžiančiu prijungti viršutinio kanalo kolonėles. Stiprintuvas turi 9 kanalus, kurių kiekvienas sukuria net 185W galią ir Jūs galite mėgautis 7.1.2 ar 5.1.4 erdviniu 3D garsu. Papildomai prijungus galios stiprintuvą, galima sistemą praplėsti iki 7.1.4 garso.

    

   SR6012 pažangi vaizdo apdorojimo sistema yra pilnai suderinama su naujausiomis HDMI ir HDCP 2.2 specifikacijomis visuose 8 HDMI įėjimuose. Su 4K Ultra HD vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color spalvų raiška, High Dynamic Range (HDR), 21:9 vaizdo formatu, 3D, BT.2020 bei Dolby Vision, SR6012 yra pilnai paruoštas naujausioms ateities technologijoms. Papildomai, HLG (Hybrid Log Gamma) praleidimas bei eARC (Enchanced Audio Return Channel) bus prieinami ateityje su programinės įrangos atnaujinimu.

    

   Integruota HEOS belaidė multiroom sistema reiškia, kad SR6012 galite integruoti į esamą HEOS sistemą ar tiesiog sukurti naują, mėgautis begale internetinių šaltinių ir valdyti visą sistemą vienos aplikacijos pagalba.

    

   Pagrindinės savybės

   ● 9.2 kanalo AV imtuvas su 185W galia kanalui > Užtektinai galios užpildyti didelius kambarius įžymiu Marantz garsu

   ● 4K/60 Hz full-rate vaizdo praleidimas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR, BT.2020, Dolby Vision ir HLG (Hybrid Log Gamma) praleidimas > Naujausi HDMI standartai ateities technologijų suderinimui

   ● 8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu; 3 HDMI išėjimai (1 skirtas antrai zonai) > Praplėstos sujungimo galimybės: galite prijungti TV ir projektorių vienu metu bei papildomą ekraną antroje zonoje

   ● eARC (Enhanced Audio Return Channel) palaikymas (prieinamas su programinės įrangos atnaujinimu) > eARC suderinamas su naujausiais garso formatais, tokiais kaip Dolby Atmos ir DTS:X. Užtenka vieno HDMI kabelio imtuvo ir TV sujungimui

   ● Analoginio vaizdo konvertavimas į HDMI ir SD raiškos didinimas į HD/4K > HD vaizdo kokybė iš senų DVD ar kitų analoginių įrašų

   ● Dolby Atmos (iki 7.1.4 su išoriniu 2 kanalų stiprintuvu), ir DTS:X™ > įtraukiantis 3D garsas su viršutinio efekto kolonėlėmis

   ● Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz palaikymu > Stabilus ryšys net ir tankiai gyvenamose vietose

   ● Integruota HEOS belaidė multiroom technologija > Sujunkite stiprintuvą su kitais HEOS įrenginiais visų namų įgarsinimui

   ● AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Pandora, SiriusXM, Napster, Amazon Music, TIDAL, Deezer ir daugiau > Priėjimas prie praktiškai visų internetinių muzikos šaltinių

   ● DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas > Aukštos raiškos audio įrašų atkūrimas

   ● Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume ir Dynamic EQ > Geriausia akustikos optimizavimo sistema pagal Jūsų patalpą

   ● Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Marantz 2016 AVR aplikacija > Be vargo pajungsite ir sureguliuosite stiprintuvą

   ● Pažangus ECO režimas su off/on/auto nustatymais > Energijos tausojimas neprarandant garso kokybės

   ● Pažangios multiroom opcijos 11.2 kanalo procesorius su pre-outs išėjimais; RS232 valdymas; Crestron Connected palaikymas > Garsas ir vaizdas visame name; išplėstas erdvinis garsas; išorinių įrenginių pajungimas protingų namų integracijai

    

   Specifikacijos:

   Internetinė radija: TuneIn

   Palaikomi garso formatai: MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV / DSD Audio Streaming up to DSD5.6

   Grojimas iš kompiuterio: DLNA 1.5, AirPlay, Spotify Connect

   USB jungtis: USB-A

   Bluetooth ryšys

   Wi-Fi ryšys

   Kanalų skaičius: 9

   Galia, W (8/4ohm): 9×185 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)

   Linijinių įėjimų sk.: 6

   Linijinių išėjimų sk.: 11.2

   Skaitmeninių įėjimų sk.: 2 Bendraašiai / 2 Optiniai

   Skaitmeninių išėjimų sk.: 2 (nepriklausomi) žemo dažnio kolonėlei

   HDMI In/Out: 8/2

   “Multiroom” zonų skaičius: 2

   Galia maksimali, W: 180 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)

   Spalva: sidabro-aukso

   Išmatavimai, cm (A/P/G): 16,1 / 44,0 / 39,8 (22,9 x 44,0 x 39,8 su vertikalia antena)

   Svoris, kg: 12,7

   Energijos suvartojimas, W: 680

    

   Galingas 9 kanalų diskretus stiprintuvas, ECO režimas

   SR6012 pasižymi aukštos srovės diskrečiu stiprintuvu kiekvienam iš 9 kanalų, kas padeda sukurti itin dinamišką garsą tiek klausantis muzikos, tiek žiūrint filmus. Turintis net po 185W kanalui bei palaikydamas žemos varžos kolonėles, stiprintuvas pasižymi puikia garso kontrole.

   Norint mėgautis įtraukiančiu 3D garsu, galite sukurti 7.1.2 ar 5.1.4 garso sistemą be papildomo stiprintuvo, arba 7.1.4, prijungus išorinį 2 kanalų stiprintuvą. SR6012 taip pat turi 11.2 garso procesorių.

   Tuo tarpu ECO režimas padeda tausoti elektros energiją, o suvartojamos energijos juosta matoma ekrane. ECO režimas sumažina maksimalią galią arba pritaiko mažos galios strategiją ir taip nepablogina aukštos garso kokybės.

    

   Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2

   8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas – priekyje, sukuria pažangią SR6012 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, tokius kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas. HLG (hybrid log gamma), naujas HDR formatas, bus prieinamas su programinės įrangos atnaujinimu.

   Vaizdo procesorius apdoroja ir padidina SD raiškos įrašus iki 4K Ultra HD.

    

   Dolby Atmos

   Patirkite trimatį garsą su Dolby Atmos. Šio naujo garso formato pagalbą galėsite prijungti dvi papildomas viršutinio kanalo kolonėles ir jaustis, lyg būtumėte pačiame veiksmo centre.

    

   DTS:X

   DTS:X garso formatas tiksliai paskirsto garsus trimatėje erdvėje, sukurdamas itin tikrovišką erdvinį garsą namuose. Padidintas realizmo pojūtis tiesiog įtraukia žiūrovus į filmą.

    

   HDMI eARC Objektinio garso palaikymas

   eARC (Enhanced Audio Return Channel) palaiko Dolby Atmos ir DTS:X tiesiai iš Jūsų televizoriaus per HDMI jungtį. Ši savybė bus prieinama su programinės įrangos atnaujinimu.

    

   Integruotas Bluetooth, Wi-Fi, ir AirPlay

   SR6012 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui, net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

    

   HEOS, Jūsų tobulas belaidžio garso sprendimas

   Su integruotu HEOS palaikymu, SR6012 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolonėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

   Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.

    

   Marantz 2016 AVR aplikacija

   Marantz 2016 AVR nuotolinio valdymo aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.

    

   Hi-Res Audio (Aukštos raiškos garsas)

   SR6012 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje, arba iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.

    

   Pažangus 32-bit D/A konverteris

   Optimaliai garso raiškai ir mažiausiems iškraipymams, SR6012 aprūpintas reference klasės 32-bit AKM skaitmeniniu/analoginiu konverteriu. Tai užtikrina aukštą garso raišką tikslų kanalų suderinimą maloniam klausymui.

    

   Aukštos kokybės Audio komponentai, Marantz HDAM ir Current Feedback technologijos

   Išskirtinė Marantz HDAM technologija, esanti Reference klasės įrenginiuose, iki minimumo sumažina pašalinius triukšmus, praplečia dažnių juostą. Garsas tampa itin greitas ir dinamiškas, ypač klausantis aukštos raiškos įrašų.

   Taip pat, SR6012 pasižymi Current Feedback grįžtamojo ryšio technologija. Tai Marantz inovacija, sukurta ir įdiegta audiofiliniuose stiprintuvuose jau daugiau, nei prieš 60 metų.

    

   Advanced Audyssey MultEQ XT32

   Aprūpintas geriausia Audyssey MultEQ XT32 kambario kalibravimo sistema, SR6012 naudoja pažangius DSP algoritmus. Su komplekte esančiu mikrofonu stiprintuvas „išanalizuoja“ ir sureguliuoja visas kolonėles, įskaitant ir žemų dažnių, net 8 skirtingose vietose ir pritaiko tikslius filtrus, kad garsas būtų maksimaliai optimizuotas prie Jūsų patalpos.

   Audyssey Dynamic Volume išlygina garsą ir sumažina erzinančius šuolius (pvz. TV reklamose), dėl ko galite mėgautis švariu dialogu, muzika ir efektais, net ir esant mažam garso lygiui.

   Audyssey Low Frequency Containment naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus, norint išgauti visos dažnių juostos balansą, gilų bosą, tačiau tuo pačiu netrukdant kaimynams ar esantiems kituose kambariuose.

   Audyssey Sub EQ HT turi skaitmeninį garso procesorių kiekvienai žemų dažnių kolonėlei ir leidžia sukurti gilesnį bosą, tuo pačiu pagerinant tikslumą, lyginant su vieno žemadažnio konfigūracija.

    

   Audyssey MultEQ Editor aplikacija

   SR6012 palaiko naują MultEQ Editor aplikaciją. Lįskite “po dangčiu” ir reguliuokite nustatymus iki mažiausių smulkmenų, taip priderinant garsą prie savo pomėgių ir akustinių patalpos problemų.

    

   Galite peržiūrėti kolonėlių nustatymus, patikrinti, ar viskas teisingai sujungta

   Žiūrėti „prieš ir po“ Audyssey kalibravimo rezultatus, kas padės identifikuoti patalpos problemas.

   Reguliuoti Audyssey kreivę kiekvienam kanalui

   Reguliuoti ekvalaizerio nustatymų intervalą kiekvienai kolonėlių porai.

   Pasirinkti tarp dviejų aukštų dažnių nukirtimo kreivių

   Įjungti/Išjungti vidutinių dažnių kompensavimą, padarant vokalą ryškesnį ar švelnesnį

   Išsaugoti ir atkurti nustatymus

   Audyssey MultEQ Editor aplikacija Android ir iOS prieinama Apple AppStore, arba Google Play Store.

    

   Išorinio valdymo galimybės

   SR6012 turi plačias išorinių įrenginių pajungimo galimybes. Tai remote control įėjimas ir išėjimas, flasher įėjimas bei 12V trigger išėjimas. Taip pat stiprintuvą galite tiesiogiai sujungti su namų automatikos sistemomis per RS-232C jungtį. SR6012 taip pat gali būti pajungiamas per tinklą IP pagalba bei turi integruotą Crestron Connected sistemą greitam ir lengvam pajungimui prie namų automatikos sistemos.

    

   Du žemų dažnių kolonėlių pajungimai

   Viena žemų dažnių kolonėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

    

   Multi-Source/Multi-room

   Ko beprireiktų Jums, SR6012 tą suteikia. Galite mėgautis 7.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų, arba atskirą stiprintuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.

    

   Smart TV Connectivity

   Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.

    

   Paprastos Smart Select funkijos

   4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

    

   Lengva pajungti ir sukonfigūruoti

   SR6012 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis vaizdas su nustatytmų vedliu leis len

   Spalva

   Sidabro-aukso

   USB skaitymas

   Taip

   Jungtys (įėjimai)

   Analoginis (RCA), HDMI, Koaksialinis, Optinis Toslink, USB

   Jungtys (išėjimai)

   HDMI

   Bevielis muzikos siuntimas

   Taip

   WI-FI valdymas

   Taip

   Bluetooth

   Taip

   Airplay

   Taip

   Kanalų skaičius

   9

   Zonos

   2

   Phono įėjimas

   Taip

   Subwoofer išėjimas

   Taip

   Sinchronizavimas su TV (ARC)

   Ne

   Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.

   Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.