Soundservice

MARANTZ PM8006 Silver-Gold

1,199.00 vnt
žmonių šiuo metu tai žiūri

Integruotas stereo stiprintuvas skirtas audiofilams, siekiantiems puikios muzikos kokybės ir įvairiapusiško veikimo.

Prekės prieinamumas: klausti
Klausti


   Image Safe Checkout
   Garantuotas saugus apmokėjimas
   • NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE UŽSAKIUS VIRŠ 99 EUR
   • PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 2 - 3 D.D. Siuntimas ir grąžinimas
   Produkto kodas: 2622 Kategorijos: , ,

   Šis integruotas stereo stiprintuvas skirtas audiofilams, siekiantiems puikios muzikos kokybės ir įvairiapusiško veikimo.

    

   Su visiškai diskrečia grįžtamojo srovinio ryšio technologija, PM8006 integruotas stiprintuvas yra puikus audiofilams, ieškantiems nuostabios garso kokybės ir funkcionalaus naudojimo. Galingas 2 x 70W prie 8ohm stiprintuvas su simetriniu plokščių išdėstymu. Kad užtikrinti labiausiai įtraukiančią muzikos patirtį, stiprintuvas naudoja naujus Marantz sukurtus elektroninį garso reguliatorių bei visiškai naują korekcinį stiprintuvą patefonui, kuris sukurtas norint išgauti gryniausią garsą ir iki minimumo sumažinant triukšmo lygį. Kad pilnai pašalinti sąveikas su aplinka, naudojamos izoliuojančios kojelės.

    

   PM8006 taip pat turi integruotą pradinio stiprintuvo išėjimą power-amp įėjimą, kuris leis naudoti tik galios stiprintuvo režimą, prijungus jį pavyzdžiui prie namų kino stiprintuvo. Tiksliam garso valdymui naudojamas trijų juostų ekvalaizeris, reguliuojantis ne tik aukštus ir žemus dažnius, bet ir vidutinius. Elegantiškas valdymo pultas pasižymi ergonomišku išdėstymu, yra itin lengvas naudoti ir valdo suderinamus Marantz grotuvus.

    

   Key Features
   Integrated Current Feedback Amplifi er with 2x 70W / 8 ohm rms
   Newly designed electric volume circuit
   Exceptional Marantz Musical Phono EQ stage
   Marantz proprietary HDAM-SA3 circuits
   Triple layer bottom plate
   Gold Plated Inputs/Outputs incl. Phono (MM) input
   Double shielded Toroidal Transformer and high quality customized components
   High quality, original Marantz SPKT-1+ Speaker Terminals (A / B switchable)
   Available in black or silver-gold

    

   Srovinio grįžtamojo ryšio technologija
   Tai yra gerai žinoma, Marantz sukurta technologija, puikiai tinkanti Super Audio aukštos raiškos muzikos atkūrimui. Varža srovinio grįžtamojo ryšio taške yra apribota ir tai leidžia pasiekti labia žemą fazes nuokrypį, todėl Marantz srovinio grįžtamojo ryšio stiprintuvai iki minimum sumažina poreikį naudoti fazės kompensavimą per neigiamą grįžtamąjį ryšį. Tai supaprastina signalo kelią ir suteikia itin greitą perdavimą ir garso skaidrumą. Ne kaip įprasti įtampos grįžtamojo ryšio stiprintuvai, Marantz daug geriau susitvarko su didelėmis kolonėlių apkrovomis.

    

   Marantz HDAM technologija
   Marantz sukūrė savo plokštes, pavadintas Hyper-Dynamic Amplifier Modules (HDAM), kurios pakeičia integruotas mikroschemas, naudojamas daugelyje kitų stiprintuvų. Naudojant atskirus komponentus, HDAM tipo plokštė veikia daug geriau, lyginant su standartinėmis mikroschemomis. Tai itin stipriai pagerina garso dinamiką, tikslumą ir detalumą. Per daugelį metų Marantz sukurė daug skirtingų HDAM modulių, kurie sukurti būtent stiprintuvams arba grotuvams, o naujame PM8006 naudojama aukštos klasės SA3 versija.

    

   Marantz Musical Phono EQ
   Ilgą laiką Marantz integruoti stiprintuvai pasižymėjo aukštos kokybės korekciniais stiprintuvais, tačiau dabar kompanija pasiryžo vinilo klausimo patirtį pakelti dar laipteliu aukštyn, išleisdama PM8006 stiprintuvą. Unikali technologija, sumažinanti signalo kelią korekciniame stiprintuve leido pasiekti dar geresnį garso atkūrimą tiek iš skaitmeninių, tiek analoginių šaltinių. Marantz Musical Phono EQ naudoja dviejų lygių stiprinimą, duodant mažesnį stiprinimą kiekvienam lygiui ir taip sumažinant iškraipymus. Taip pat korekciniame stiprintuve naudojami HDAM moduliai, tačiau čia jie suderinti su JFET (org. Junction gate field-effect transistors), sukuriant aukštą įėjimo varžą. Tai leidžia pašalinti AC kondensatorius, kurie buvo naudojami anksčiau ir taip dar labiau sumažinant signalo kelią ir pagerinant garsu tyrumą.
   Marantz taip pat pakeite re-ekvalizavimo procesą. Naujame stiprintuve re-ekvalizavimas padalintas į pasyvią bei aktyvią dalį tiksliasniam garso išlyginimui: RIAA korekcija naudojama HDAM moduliuose, o stiprinimas patikėtas aukštos kokybės operaciniam stiprintuvui, kuris dirba A klasės režime. Dėl šių priežąsčių PM8006 nereikalingas išorinis korekcinis stiprintuvas, nes jame jau integruotas premium klasės įrenginys.

    

   Toroidinis transformatorius
   Toroidinis transformatorius turi keletą pranašumų prieš standartinį EI transformatorių. Jis yra itin našus ir todėl suteikia daugiau galios iš to paties dydžio. Taip pat, dėl savo formos, elektromagnetinė radiacija ir mechaninės vibracijos yra itin žemos, taip išgaunant aukštesnės kokybės garsą.

    

   Dažnai nuvertinamas: aukštos kokybės garso reguliatorius
   Naujai sukurtas elektroninis garso reguliatorius naudoja pažangiausias garso reguliavimo plokštes ir tai leidžia pasiekti geresnį kanalų atskyrimą, garso dinamiką ir iškraipymų sumažinimą, išlaikant analoginio garso reguliavimo jausmą. Kad užtikrinti labiausiai įtraukiančią muzikos patirtį, Marantz sukurtas garso reguliatorius pasižymi aukštu linijiškumu ir geriausiu kanalų atskyrimu savo klasėje.

    

   Aukštos kokybės, originalios Marantz SPKT-1+ kolonėlių jungtys

    

   Specifikacija:
   Galia, W (8/4ohm): 70/100
   Linijinių įėjimų sk.: 6
   Harmoniniai iškraipymai, %: 0,02
   Signalo / triukšmo santykis, dB: 106
   Slopinimo faktorius: 100
   Dažnių juosta: 5 Hz-100 kHz
   Spalva: sidabro-aukso
   Išmatavimai, cm (A/P/G): 12,8 / 44 / 37,9
   Svoris, kg: 12
   Kita: tembrų blokas, phono įėjimas
   Energijos suvartojimas, W: 220

   Spalva

   Sidabro-aukso

   USB skaitymas

   Ne

   Jungtys (įėjimai)

   Analoginis (RCA)

   Jungtys (išėjimai)

   Analoginis (RCA), Ausinių

   Bevielis muzikos siuntimas

   Ne

   WI-FI valdymas

   Ne

   Airplay

   Ne

   Bluetooth

   Ne

   Kanalų skaičius

   2

   Zonos

   1

   Dydis

   Standartinis

   Phono įėjimas

   Taip

   Subwoofer išėjimas

   Ne

   Sinchronizavimas su TV (ARC)

   Ne

   Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.

   Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.