Soundservice

MARANTZ HD-AMP1 Black

1,099.00 vnt
žmonių šiuo metu tai žiūri

Aukštos klasės kompaktiškas stereo stiprintuvas.

Liko vnt.

  Image Safe Checkout
  Garantuotas saugus apmokėjimas
  • NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE UŽSAKIUS VIRŠ 99 EUR
  • PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 2 - 3 D.D. Siuntimas ir grąžinimas
  Produkto kodas: 1929 Kategorijos: , ,

  MARANTZ HD-AMP1

  Šis naujasis Marantz HD-AMP1 aukštos klasės kompaktiškas stereo stiprintuvas atrodo nuostabiai ir elegantiškai. Tačiau, nepaisant klasikinės išvaizdos, viduje slypi pažangiausi sprendimai. Jis sukuria net 70W galią kanalui prie 4ohm dėka našaus skaitmeninio stiprintuvo, o tikslus laikrodinis mechanizkas ir diskretusis DAC puikiai dera su Marantz HDAM-SA2 moduliu, kas leidžia sukurti nuostabų aukštos raiškos garsą. Taip pat jame integruotas naujasis unikalus Marantz Musical Digital Filtering filtras su dviem režimais, kurių dėka galėsite pasirinkti savo mėgiamą garso braižą. Viduje esantis skaitmeninis-analoginis konverteris (DAC) palaiko net iki 384kHz/32bit muzikos įrašų raišką ir atkuria aukščiausios raiškos DSD failus (2.8 MHz / 5.6 MHz / 11.2 MHz). Optinis ir bendraašis įėjimai leis paprastai sujungti stiprintuvą su TV ar televizijos priedėliu, o USB-B įėjimo dėka galėsite klausytis aukštos raiškos garso įrašų iš kompiuterio. Taip pat, per priekyje įmontuotą USB-A įėjimą galėsite pasjungti iPhone ir kitus iOS įrenginius. Norint gerai izoliuoti jautrų USB-B garso signalą, sumontuotas specialus filtras, eliminuojantis bet kokius trigdžius. Garso, įėjimu ar muzikos raiškos informaciją aiškiai matysite stilingame Marantz apskritimo formos ekrane.Priekinė aliuminė panelė ir retro stiliaus šoninės plokštės nuostabiai atrodys bet kokiame interjere.

   

  Marantz MusicLink serija

  Marantz vėl parodė savo atsidavimą tikram muzikos klausymui su naująja MusicLink serija. Ji  pasirodė dar 1990 metais ir buvo akcentuota į aukščiausią garso kokybę kompaktiškame ir stilingame korpuse, naudojant aukštos klasės komponentus. Tikslas paprastas – suteikti klausytojui nuostabias emocijas ir visas originaliame įraše esančias detales bei padaryti produktą, atrodantį išskirtinai, elegantiškai ir prabangiai.Ne sutapimas, kad ir šios naujos serijos kūrėjas yra pats Ken Ishiwata.

   

  Unikalus Marantz garsas su audiofiliniu DAC

  Neapsigaukite dėl nedidelio stiprintuvo dydžio. HD-AMP1 sukuria net 2 x 70W galią prie 4ohm ir lengvai suvaldo net ir reiklias kolonėles ir sugeba lengvai atkurti visas net ir sudėtingo įrašo detales. Tai padaryti leidžia itin stabilus maitinimo šaltinis ir Maranzt gryžtamojo srovinio ryšio technologija. Dual Crystal Clock bei diskretus DAC filtras kartu su puikiai užsirekomendavusiu HDAM moduliu, stiprintuvas geba net ir standartinės raiškos failus atkurti itin detaliai, kurie skamba, kaip tikri aukštos raiškos muzikos įrašai. Audiofilinis SABRE skaitmeninis-analoginis konverteris su galimybe atkurti 384kHz/32bit raišką geba perteikti net ir smulkiausias įrašo detales.

   

  Maranzt Musical Digital Filtering

  HD-AMP1 pasižymi naujuoju Marantz Musical Digital Filtering, kuris sukurtas pagal audiofilinės klasės stiprintuvų technologijas. Vietoj to, kad naudoti standartines filtravimo sistemas, dėl ko stipriai nukenčia garso kokybė, Marantz investabo į savo unikalią technologijąir sukūrė šį, Premium 11 serijoje naudojamą filtrą. Jis buvo adaptuotas HD-AMP1 stiprintuvui ir vadinamas Marantz Musical Digital Filtering. Du režimai, kuriuos galite perjungti ir girdėti skirtingą garso braižą, daro šį stiprintuvą išties universalų ir tinkantį kiekvieno skoniui.

   

  Special Switching Amplifier Concept

  HD-AMP1 yra pirmasis kada nors sukurtas Marantz produktas, kuris turi itin efektyvų skaitmeninį D klasės stiprintuvą. Iki šiol D klasės stiprintuvai pasižymėjo kai kuriais trūkumais, dėl kurių Marantz nenaudojo šios technologijo. Dabar HD-AMP1 apjungia unikalią HDAM technologiją su skaitmeniniu stiprintuvu ir užtikrina puikų garso atkūrimą naudojant įvairias garso kolonėles.

   

  Modernios sujungimo galimybės

  HD-AMP1 ne tik sukuria įžymų Marantz garso braižą, tačiau turi ir plačias jungiamumo galimybes. Optinis ir bendraašis įėjimai leis lengvai pajungti TV ar televizijos priedėlį, o USB-B įėjimas leis klausyti aukštos raiškos failų iš kompiuterio. Taip pat, galėsite prijungti iOS įrenginiu per priekyje esančią USB-A jungtį. Per USB-B jungtį galėsite mėgautis net 2.8MHz / 5.6MHz / 11.2 MHz DSD failais.

   

  Aukštos kokybės ausinių išėjimas

  Muzikos mylėtojams, kurie ją klauso per ausines, HD-AMP1 turi aukštos kokybės ausinių stiprintuvą su atskiru HDAM-SA2 moduliu. Dėka išėjimo stiprumo reguliavimo galimybės, galėsite prijungti bet kokios varžos ausines.

   

  Elegentiška išvaizda

  Be abejonės, HD-AMP1 yra malonumas ausims. Tačiau jis taip pat atrodo puikiai. Aliuminė priekinė panelė bei retro stiliaus šonai suteikia stiprintuvui išskirtinumo bei elegancijos.

   

  Dviejų sluoksnių korpusas

  HD-AMP1 patalpintas tvirtame dviejų sluoksnių korpuse, o papildoma apatinė plokštė iki minimumo sumažina vibracijas ir bet kokius pašalinius garsą įtakojančius triukšmus. Kojelės pagamintos iš aliuminio taip pat puikiai apsorbuoja pašalines vibracijas.

   

  Specifikacijos:

   

  Savybės:

  Kanalai: 2

  Srovinio grįžtamojo ryšio topologija

  HDAM versija: SA2

  Aukštos klasės audio komponentai

  Parinkti komponentai

  Simetrinė plokštės topografija

  Vienalytis aliuminis radiatorius

  Balansas / Žemi dažniai / Aukšti dažniai

  USB-A: DSD / WAV / FLAC / AIFF / ALAC: <=5.6 / 192 / 192 / 192 / 96

  USB-B DSD Audio Streaming (DoP): <=DSD11.2

  Asynchronous mode rear USB

  Bit-perfect transmission

  Ground isolator for DAC Mode operation

  Digital in: USB-B / optical 2 / coaxial / USB-A

  Sample Rate Digital In: 192 kHz / 24-bit

  DAC chip: Sabre ES9010KM2

   

  Kita:

  Tiesinis garsumo reguliavimas

  Shottky diodai

  Low Noise OELD display

  “Source Direct”

   

  Įėjimai / išėjimai:

  Audio įėjimai: 2

  Digital in: USB-B / optical: 2  / coaxial / USB-A

  Paauksuoti RCA lizdai

  Jungčių skaičius: 2

  D-Bus

  Ausinių išėjimas

  Speaker Terminals: Marantz SPKT-1

  Headphone Gain Control (low / mid / high)

   

  Specifikacijos:

  Išėjimo galingumas (8 / 4 omai RMS): 35 W / 70 W

  Atkuriami dažniai: 20 Hz-50 kHz

  Bendri harmoniniai iškraipymai (THD): 0.05%

  Įėjimo jautrumas: Aukšto lygio: 200 mV / 22 kOhm

  Signalo / triukšmo santykis: Aukšto lygio: 105dB(2V input)

   

  Bendra informacija:

  Spalva: Juoda

  Metalinė priekinė panelė

  Energijos sąnaudos, W: 55

  Energijos sąnaudos budėjimo režime, W: 0.3

  Automatinis išjungimas

  Keičiamas maitinimo kabelis

  Nuotolinio valdymo pultas: RC002HD

  Sistemos nuotolinis valdymas

  Maximum Dimensions (W x H x D) in mm: 304 x 107 x 352

  Svoris, kg: 5.8

  Spalva

  Juoda

  USB skaitymas

  Ne

  Jungtys (įėjimai)

  Analoginis (RCA), Koaksialinis, Optinis Toslink, USB

  Jungtys (išėjimai)

  Ausinių

  Bevielis muzikos siuntimas

  Ne

  WI-FI valdymas

  Ne

  Airplay

  Ne

  Bluetooth

  Ne

  Kanalų skaičius

  2

  Zonos

  1

  Dydis

  Mažas

  Phono įėjimas

  Ne

  Subwoofer išėjimas

  Taip

  Sinchronizavimas su TV (ARC)

  Ne

  Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.

  Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.