Soundservice

MARANTZ AV7704

2,099.00 vnt
people are viewing this right now

Tinklo namų kino pradinis stiprintuvas su Wi-Fi, Bluetooth ir Dolby Atmos.

Prekės prieinamumas: klausti
Klausti   Image Safe Checkout
   Garantuotas saugus apmokėjimas
   • NEMOKAMAS PRISTATYMAS LIETUVOJE UŽSAKIUS VIRŠ 99 EUR
   • PREKIŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE PER 2 - 3 D.D. Shipping & Return

   11.2 kanalo AV procesorius, sukurtas naudoti su aukštos kokybės išoriniais galios stiprintuvais arba aktyviomis kolonėlėmis. Viduje patalpintos naujausios technologijos, kaip Dolby Vision, 3D garso dekodavimas ir HEOS belaidžio muzikos klausymo technologija. Viduje nesant galios stiprintuvams išvengiama galimos interferacijos tarp procesoriaus ir galios stiprintuvų, tokiu būdu sukuriant aukščiausią įmanomą garso kokybę. Pradinio ir galios stiprintuvo atkyrimas buvo ir yra tikra audiofilinė praktika, kuomet maitinimo šaltiniai ir procesoriai yra atskirti ir optimizuoti. AV7704 dar labiau pagerina garso kokybę naudojant Marantz sukurtą srovinio gryžtamojo ryšio HDAM technologiją. Tai tikras grynuolis!

    

   Pagrindinės savybės

   ● 11.2 kanalo XLR arba RCA išėjimai > Įvairios pajungimo galimybės pažangiems namų kino entuziastams

   ● 4K/60 Hz full-rate praleidimas, 4:4:4 spalvų rezoliucija HDR, BT.2020 , Dolby Vision ir HLG (Hybrid Log Gamma) > Naujausi HDMI standartai ateities formatų palaikymui

   ● 8 HDMI įėjimai (įsk.1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu; 3 HDMI išėjimai (įsk. Zone 2) > Plačios pajungimo galimybės: galite vienu metu naudoti TV ir projektorių pagrindinėje zonoje ir leisti kitą šaltinį per trečią ekraną antroje zonoje

   ● eARC (Enhanced Audio Return Channel) palaikymas su programinės įrangos atnaujinimu > eARC palaiko pažangiausius garso formatus, kaip Dolby Atmos ir DTS:X vienu HDMI sujungimu tarp stiprintuvo ir suderinamo TV

   ● Analoginis į HDMI konvertavimas ir SD į HD/4K raiškos didinimas > HD vaizdo kokybė iš analoginių ir DVD įrašų

   ● Dolby Atmos, DTS:X™, ir Auro-3D integruoti > Įtraukiantis 3D garsas su viršutinio kanalo efektais

   ● Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz dual band palaikymu > Stabilesnis ryšys net ir tankiai gyvenamose vietoviese

   ● Integruota HEOS belaidė Multi-Room technologija > Integruokite stiprintuvą su kitais HEOS įrenginiais visuose namuose

   ● AirPlay, Bluetooth, Internetinė radija, Spotify Connect, TIDAL, Deezer ir daugiau > Priėjimas praktiškai prie visų internetinių muzikos šaltinių

   ● DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas > Aukštos raiškos garso atkūrimas us “gapless” grojimu

   ● Audyssey MultEQ XT32, LFC, Sub EQ HT, Dynamic Volume ir Dynamic EQ > Tobulas garso sukalibravimas Jūsų kambaryje

   ● Setup Assistant, Marantz 2016 AVR Remote aplikacija > Be vargo sujunkite, nustatykite ir naudokitės

   ● Pažangus ECO režimas su off/on/auto nustatymais > Energijos tausojimas neaukojant garso kokybės

   ● Pažangūs multiroom sprendimai; 11.2-kanalo apdorojimas; RS232 valdymas; Crestron Connected palaikymas > Garsas ir vaizdas visuose namuose; Išplečiamas erdvinis garsas; Paruoštas išorinių namų Automatikos įrenginių pajungimui

    

   Specifikacija:

   Palaikomi garso formatai: MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV / up to DSD5.6

   Kanalų skaičius: 11.2

   Linijinių įėjimų sk.: 5+1

   Linijinių išėjimų sk.: 13.2

   Išmatavimai, cm (A/P/G): 18,5 / 44 / 41,1 (su antena 24,7 / 44 / 41,1)

   Svoris, kg: 10,4

   Phono įėjimas

   Energijos suvartojimas, W: 60

    

   Tobula inžinerija

   AV7704 sukurtas naudoti su aukštos kokybės galios stiprintuvais, kaip Marantz MM8077, MM7055 ar MM7205. Jis turi 11.2 garso apdorojimą ir gali būti jungiamas per RCA ar XLR jungtis. Imtuvas suprojektuotas ne tik, kaip tobulas procesorius, tačiau kaip ir itin aukštos klasės pradinis stiprintuvas, su kruopščiai sukurta ir suderinta garso plokšte, kurioje naudojama Marantz HDAM technologija. Pradinis stiprintuvas pasižymi itin geru kanalų atskyrimu, sumažinant interferenciją iki minimumo ir pagerinant garso detalumą, rezoliuciją bei stereo vaizdą, o padidintas maitinimo šaltinis, naudojant audiofilinius ELNA kondensatorius, suteikia itin dinamišką garso atkūrimą.

    

   Naujausi HDMI formatai; HDCP 2.2 palaikymas

   8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas – priekyje, sukuria pažangią SR7012 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, tokius kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, 21:0 vaizdo formatą bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas. HLG (hybrid log gamma), naujas HDR formatas, bus prieinamas su programinės įrangos atnaujinimu. Vaizdo procesorius apdoroja ir padidina SD raiškos įrašus iki 4K Ultra HD. Trys HDMI išėjimai, iš kurių du naudojami pagrindinei zonai (pvz. TV ir projektoriaus pajungimui) ir trečiasis antrai zonai.

    

   Dolby Atmos

   Pajuskite kiekvieną dimensiją su Dolby Atmos. Tai itin įtraukiantis 3D garsas, kuris leis mėgautis filmų garso takeliais itin tikroviškai. Mėgaukitės 5.1 ar 7.1 erdviniu garsu ir papildomomis 4 viršutinio kanalo kolonėlėmis.

    

   DTS:X

   DTS:X garso formatas tiksliai paskirsto garsus trimatėje erdvėje, sukurdamas itin tikrovišką erdvinį garsą namuose. Padidintas realizmo pojūtis tiesiog įtraukia žiūrovus į filmą.

    

   Auro-3D

   Pasinerkite į itin tikrovišką trimatį garsą žiūrint filmus, klausantis muzikos ar žaidžiant žaidimus.

    

   HDMI eARC Objektinio garso palaikymas

   eARC (Enhanced Audio Return Channel) palaiko Dolby Atmos ir DTS:X tiesiai iš Jūsų televizoriaus per HDMI jungtį. Ši savybė bus prienama su programinės įrangos atnaujinimu.

    

   Integruotas Bluetooth, Wi-Fi, ir AirPlay

   AV7704 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui, net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.

    

   Pristatome HEOS: Jūsų tobulą belaidžio Multi-Room garso sprendimą

   Su integruotu HEOS palaikymu, AV7704 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.

   Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių

    

   Marantz 2016 AVR Remote aplikacija

   Marantz 2016 AVR nuotolinio valdymo aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.

    

   Aukštos raiškos Audio

   AV7704 su 24-bit/192-kHz raiškos DAC suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje, arba iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus

    

   Pažangus 32-bit D/A konverteris

   Optimaliai garso raiškai ir mažiausiems iškraipymams, AV7704 aprūpintas reference klasės 32-bit AKM skaitmeniniu/analoginiu konverteriu. Tai užtikrina aukštą garso raišką ir tikslų kanalų suderinimą maloniam klausymui.

    

   Aukštos klasės Audio komponentai; Marantz HDAM ir Srovinio grįžtamojo ryšio technologija

   Išskirtinė Marantz HDAM technologija, esanti Reference klasės įrenginiuose, iki minimumo sumažina pašalinius triukšmus, praplečia dažnių juostą. Garsas tampa itin greitas ir dinamiškas, ypač klausantis aukštos raiškos įrašų. Taip pat, AV7704 pasižymi Current Feedback grįžtamojo ryšio technologija. Tai Marantz inovacija, sukurta ir įdiegta audiofiliniuose stiprintuvuose jau daugiau, nei prieš 60 metų.

    

   Pažangi Audyssey MultEQ XT32 kambario kalibravimo sistema

   Aprūpintas geriausia Audyssey MultEQ XT32 kambario kalibravimo sistema, SR7012 naudoja pažangius DSP algoritmus. Su komplekte esančiu mikrofonu stiprintuvas „išanalizuoja“ ir sureguliuoja visas kolonėles, įskaitant ir žemų dažnių, net 8 skirtingose vietose ir pritaiko tikslius filtrus, kad garsas būtų maksimaliai optimizuotas prie Jūsų patalpos. Audyssey Dynamic Volume išlygina garsą ir sumažina erzinančius šuolius (pvz. TV reklamuose), dėl ko galite mėgautis švariu dialogu, muzika ir efektais, net ir esant mažam garso lygiui. Audyssey Low Frequency Containment naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus, norint išgauti visos dažnių juostos balansą, gilų bosą, tačiau tuo pačiu netrukdant kaimynams ar esantiems kituose kambariuose. Audyssey Sub EQ HT turi skaitmeninį garso procesorių kiekvienai žemų dažnių kolonėlei ir leidžia sukurti gilesnį bosą, tuo pačiu pagerinant tikslumą, lyginant su vieno žemadažnio konfigūracija.

    

   Audyssey MultEQ Editor Aplikacija

   AV7704 palaiko naują MultEQ Editor aplikaciją. Lįskite “po dangčiu” ir reguliuokite nustatymus iki mažiausių smulkmenų, taip priderinant garsą prie savo pomėgių ir akustinių patalpos problemų.

    

   Galite peržiūrėti kolonėllių nustatymus, patikrinti, ar viskas teisingai sujungta

   Žiūrėti „prieš ir po“ Audyssey kalibravimo rezultatus, kas padės identifikuoti patalpos problemas.

   Reguliuoti Audyssey kreivę kiekvienam kanalui

   Reguliuoti ekvalaizerio nustatymų intervalą kiekvienai kolonėlių porai.

   Pasirinkti tarp dviejų aukštų dažnių nukirtimo kreivių

   Įjungti/Išjungti vidutinių dažnių kompensavimą, padarant vokalą ryškesnį ar švelnesnį

   Išsaugoti ir atkurti nustatymus

   Audyssey MultEQ Editor aplikacija Android ir iOS prieinama Apple AppStore, arba Google Play Store.

    

   Išorinio valdymo galimybės

   AV7704 turi plačias išorinių įrenginių pajungimo galimybes. Tai remote control įėjimas ir išėjimas, flasher įėjimas bei 12V trigger išėjimas. Taip pat stiprintuvą galite tiesiogiai sujungti su namų automatikos sistemomis per RS-232C jungtį. SR6012 taip pat gali būti pajungiamas per tinklą IP pagalba bei turi integruotą Crestron Connected sistemą greitam ir lengvam pajungimui prie namų automatikos sistemos.

    

   Du žemų dažnių kolonėlių išėjimai

   Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.

    

   Multi-Source/Multi-room

   Ko beprireiktų Jums, AV7704 tą suteikia. Galite mėgautis 7.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų, arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.

    

   Smart TV sujungimas

   Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.

    

   Paprastos Smart Select funkcijos

   4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.

    

   Lengva pajungti  ir sukonfigūruoti

   AV7704 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis vaizdas su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą.

    

   Daugiau, nei 60 metų audiofilinio palikimo

   Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją, kuriant audio komponentus, juos tobulinant, siekiant aukščiausios garso kokybės. AV7704 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime.

   Spalva

   Juoda

   USB skaitymas

   Taip

   Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.

   Dėl Jus dominančios prekės pristatymo, kreipkitės info@185.80.130.49 arba telefonu +370 600 47347.