Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
MARANTZ SR5012
Kaina: 899.00 €
3,104.07 Lt
Aprašymas
MARANTZ SR5012  7.2 kanalo 4K Ultra HD raiškos AV imtuvas su HEOS technologija
 
Turėdamas naujausias garso ir vaizdo technologijas, SR5012 pakelia namų kino teatrą į naują lygį. Dolby Atmos ir DTS:X suteikia Jums tikrą 3D garso potyrį ir pasižymi legendiniu Marantz garsu, klausant muzikos ar žiūrint filmus. Stiprintuvas sukuria 180W galią kiekviename kanale, taip užpildydamas garsu net ir dideles patalpas, o Audyssey MultEQ XT puikiai sureguliuoja sistemą pagal patalpos akustines ypatybes. 
Vaizdo atkūrimo dalis turi 8 HDMI įėjimus su pilnu 4K Ultra HD raiškos palaikymu, įskaitant 60Hz atkūrimą, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, HDR bei Dolby Vision. Taip pat stiprintuvas suderinamas su HDCP 2.2., atkuriant apsaugotus nuo perrašymo 4K įrašus. HLG (hybrid log gamma) praleidimas ateities HDR įrašams bus prieinamas su programinės įrangos atnaujinimu.
Integruotas HEOS multiroom belaidės sistemos palaikymas leidžia SR5012 stiprintuvą prijungti prie esamos HEOS sistemos ir mėgautis mėgstama muzika visuose namuose. Klausykitės iš begalės internetinių šaltinių, arba tiesiai iš savo telefono/kompiuterio belaidžiu būdu ir viską valdykite vienos aplikacijos pagalba.
 
Pagrindinės savybės:
● 7.2 kanalo AV imtuvas su 180W galia kanalui > Pakankamai galios užpildyti dideles patalpas žymiu Marantz garsu
● 4K/60 Hz full-rate vaizdo praleidimas 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR, BT.2020 ir Dolby Vision> Naujausi HDMI standartai užtikrina ateities vaizdo formatų palaikymą
● 8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu; 2 HDMI išėjimai > Praplėstos jungiamumo galimybės, galite prijungti TV bei projektorių vienu metu
● Analoginio vaizdo konvertavimas į HDMI ir SD/HD raiškos į HD/4K didinimas > HD vaizdo kokybė iš DVD ar kitų analoginių šaltinių bus dar geresnė
● Dolby Atmos (iki 5.1.2) ir DTS:X™ > Įtraukiantis 3D garsas su viršutinio kanalo efektais
● Integruotas WIFi 2.4GHz/5GHz palaikymas; integruotas Bluetooth > Pagerintas tinklo stabilumas, ypač tankiai gyvenamose vietovėse
● Integruota HEOS belaidė multiroom technologija
● AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Pandora, SiriusXM, Napster, Amazon Music, TIDAL, Deezer ir kiti šaltiniai > Priėjimas praktiškai prie visų internetinių muzikos šaltinių
● DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV atkūrimas > Aukštos raiškos garso atkūrimas
● Audyssey MultEQ XT, Dynamic Volume ir Dynamic EQ • Tobulas garso suderinimas bet kokioje patalpoje
● Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Marantz 2016 AVR aplikacija > Be vargo pajungsite ir sukonfigūruosite stiprintuvą
● Išmanus ECO režimas su off/on/auto nustatymais > Energijos tausojimas, neprarandant garso kokybės
● Pažangus Multi-room sprendimas; 7.2ch Pre-out išėjimai; RS232 valdymas > Garsas ir vaizdas skirtinguose kambariuose; galimybė prijungti prie išorinių protingų namų sistemų
 
Specifikacijos:
 
Internetinė radija: TuneIn
Palaikomi garso formatai: MP3 / WMA / AAC / FLAC / ALAC / WAV / DSD Audio Streaming up to DSD5.6
Grojimas iš kompiuterio: DLNA 1.5, AirPlay, Spotify Connect
USB jungtis: USB-A
Bluetooth ryšys 
Wi-Fi ryšys
Kanalų skaičius: 7
Galia, W (8/4ohm): 7x180 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)
Linijinių įėjimų sk.: 5
Linijinių išėjimų sk.: 7.2
Skaitmeninių įėjimų sk.: 2 Bendraašiai / 2 Optiniai
Skaitmeninių išėjimų sk.: 2 (žemo dažnio kolonėlei)
HDMI In/Out: 8/2
"Multiroom" zonų skaičius: 2
Galia maksimali, W: 180 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)
Spalvos: juoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G): 16,1 / 44 / 34,6 (23 x 44 x 346 su vertikalia antena)
Svoris, kg: 10
HDMI: 3D / 4K / CEC / ARC; HEOS Multiroom integrated
Energijos suvartojimas, W: 650
 
Galingas 7 kanalų diskretus stiprintuvas ir ECO režimas
SR5012 stiprintuvo grandis sudaryta iš atskirų aukštos srovės įreginių ypatingai geram garso atkūrimui tiek muzikai, tiek filmams. Kiekvienas stiprintuvo kanalas turi vienodą 180W galią. Taip pat galite prijungti žemos varžos 4 ohm kolonėles. Tuo tarpu ECO režimas tausoja elektros energiją, neprarandant garso kokybės.
 
Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2
8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas - priekyje, sukuria pažangią SR5012 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, tokius kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas. HLG (hybrid log gamma), naujas HDR formatas, bus prieinamas su programinės įrangos atnaujinimu.
Vaizdo procesorius apdoroja ir padidina SD raiškos įrašus iki 4K Ultra HD.
 
Dolby Atmos
Patirkite trimatį garsą su Dolby Atmos. Šio naujo garso formato pagalbą galėsite prijungti dvi papildomas viršutinio kanalo kolonėles ir jaustis, lyg būtumėte pačiame veiksmo centre.
 
DTS:X
DTS:X garso formatas tiksliai paskirsto garsus trimatėje erdvėje, sukurdamas itin tikrovišką erdvinį garsą namuose. Padidintas realizmo pojūtis tiesiog įtraukia žiūrovus į filmą.
 
Integruotas Bluetooth, Wi-Fi, ir AirPlay
SR5012 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui, net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.
 
HEOS, Jūsų tobulas belaidžio garso sprendimas
Su integruotu HEOS palaikymu, SR6012 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.
Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių.
 
 
Marantz 2016 AVR aplikacija
Marantz 2016 AVR nuotolinio valdymo aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.
 
Hi-Res Audio (Aukštos raiškos garsas)
SR5012 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje, arba iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.
 
Pažangus 32-bit D/A konverteris
Optimaliai garso raiškai ir mažiausiems iškraipymams, SR5012 aprūpintas reference klasės 32-bit AKM skaitmeniniu/analoginiu konverteriu. Tai užtikrina aukštą garso raišką tikslų kanalų suderinimą maloniam klausymui.
 
Aukštos kokybės Audio komponentai, Marantz HDAM ir Current Feedback technologijos
Išskirtinė Marantz HDAM technologija, esanti Reference klasės įrenginiuose, iki minimumo sumažina pašalinius triukšmus, praplečia dažnių juostą. Garsas tampa itin greitas ir dinamiškas, ypač klausantis aukštos raiškos įrašų.
Taip pat, SR5012 pasižymi Current Feedback grįžtamojo ryšio technologija. Tai Marantz inovacija, sukurta ir įdiegta audiofiliniuose stiprintuvuose jau daugiau, nei prieš 60 metų.
 
Pažangus Audyssey MultEQ XT
Audyssey MultEQ XT automatini garso kalibravimo sistema priderina kolonėles pagal kambario akustiką, išgaunant natūralų ir tolygų garso atkūrimą. MultEQ XT turi geresnius filtrus ir 8 kartus didesnę rezoliuciją, lyginant su įprasta MultEQ sistema.
Audyssey Dynamic EQ naudoja pažangius psichoakustinius algoritmus nuolat reguliuoti tonaliniam balansui ir suteikti pilnos raiškos garsą, net ir esant mažam garso lygiui, o Dynamic Volume suvienodina erzinančius garso šuolius, ypač jaučiamus reklamose.
 
Audyssey MultEQ Editor aplikacija
SR5012 palaiko naują MultEQ Editor aplikaciją. Lįskite "po dangčiu" ir reguliuokite nustatymus iki mažiausių smulkmenų, taip priderinant garsą prie savo pomėgių ir akustinių patalpos problemų.
Galite peržiūrėti kolonėllių nustatymus, patikrinti, ar viskas teisingai sujungta
Žiūrėti „prieš ir po“ Audyssey kalibravimo rezultatus, kas padės identifikuoti patalpos problemas.
Reguliuoti Audyssey kreivę kiekvienam kanalui
Reguliuoti ekvalaizerio nustatymų intervalą kiekvienai kolonėlių porai.
Pasirinkti tarp dviejų aukštų dažnių nukirtimo kreivių
Įjungti/Išjungti vidutinių dažnių kompensavimą, padarant vokalą ryškesnį ar švelnesnį
Įjungti/Išjungti vidutinių dažnių kompensavimą, padarant vokalą ryškesnį ar švelnesnį
Audyssey MultEQ Editor aplikacija Android ir iOS prieinama Apple AppStore, arba Google Play Store.
 
Išorinio valdymo galimybės
SR5012 turi plačias išorinių įrenginių pajungimo galimybes. Tai remote įėjimas ir išėjimas, 12V išėjimas, o tiesioginiam sujungimui su „protingų namų“ sistemomis naudojama RS-232C jungtis.
 
Du žemų dažnių kolonėlių pajungimai
Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.
 
Multi-Source/Multi-room
Ko beprireiktų Jums, SR5012 tą suteikia. Galite mėgautis 5.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų, arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.
 
Smart TV Connectivity
Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.
 
Paprastos Smart Select funkijos
4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.
 
Lengva pajugti ir sukonfigūruoti
SR5012 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis vaizdas su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą.
 
Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo
Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją, kuriant audio komponentus, juos tobulinant, siekiant aukščiausios garso kokybės. SR5012 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime.

Panašios prekės

MARANTZ MM7055
Kaina:
1399 €
4,830.47 Lt
MARANTZ SR5009
Kaina:
899 €
3,104.07 Lt
MARANTZ NR1607
Kaina:
749 €
2,586.15 Lt
MARANTZ MM8077
Kaina:
2099 €
7,247.43 Lt
MARANTZ SR6010
Kaina:
1199 €
4,139.91 Lt
MARANTZ SR6012
Kaina:
1399 €
4,830.47 Lt
MARANTZ NR1504
Kaina:
449 €
1,550.31 Lt
MARANTZ SR6009
Kaina:
1099 €
3,794.63 Lt
MARANTZ AV7703MK2
Kaina:
2099 €
7,247.43 Lt
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti