Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
MARANTZ NR1608
Kaina: 749.00 €
2,586.15 Lt
Aprašymas
Marantz NR1608  7.2 kanalų Marantz namų kino stiprintuvas su WiFi ir Bluetooth bei Dolby Atmos palaikymu.
 
Aukštos kokybės AV imtumas, užimantis labai mažai vietos - tai NR1608. Aukštos srovės diskretus 7 kanalų stiprintuvas, įtraukiantis 3D garsas dėka Dolby Atmos ir DTS:X palaikymo. Naujausios HDMI jungtys su HDCP 2.2 palaikymu ir net 8 HDMI įėjimai, praleidžiantys naujausius vaizdo formatus - 4K Ultra HD, 4:4:4 Pure Color, BT.2020, HDR bei Dolvy Vision. Bluetooth ir Airplay leis kokybiškai klausytis muzikos belaidžiu būdu, HEOS multiroom sistemos palaikymas bei valdymas išmaniuoju įrenginiu.
 
Pagrindinės funkcijos:
7-kanalų diskretus stiprintuvas su 90 W kanalui Užtektinai galios užpildyti vidutinio dydžio kambarius žymiu Marantz garsu
4K/60 Hz vaizdo palaikymas, 4:4:4 spalvų rezoliucija, HDR bei BT.2020. Dolby Vision ir Hybrid Log Gamma Naujausi HDMI standartai
8 HDMI įėjimai (1 priekyje) su HDCP 2.2 palaikymu Pakankamai įėjimų visų reikiamų šaltinių pajungimui
Analoginio vaizdo į HDMI konvertavimas ir SD/HD raiškos didinimas iki 4K Full HD ir netgi Ultra HD vaizdo raiška iš standartinių DVD ar analoginių vaizdo įrašų
Dolby Atmos (iki 5.1.2) ir DTS:X Įtraukiantis 3D garsas su viršutinio kanalo efektais
Integruotas Wi-Fi su 2.4GHz/5GHz palaikymuy Geresnis tinklo ryšys tankiai apgyvendintose vietovėse
HEOS belaidės multiroom sistemos integracija Kartu su kitomis HEOS kolonėlėmis galėsite mėgautis muzika visame name ir valdyti sistemą išmaniuoju įrenginiu
AirPlay, Bluetooth, Internet Radio, Spotify Connect, Tidal, Deezer, Network Audio Streaming Priėjimas prie praktiškai visų internetinių muzikos šaltinių
DSD (2.8/5.6MHz), FLAC, ALAC ir WAV palaikymas Aukštos raiškos audio atkūrimas Hi-Fi entuziastams
Audyssey MultEQ, Dynamic Volume ir Dynamic EQ Suteikiamas puikus kambario/kolonėlių sukalibravimas
Audyssey MultEQ Editor aplikacija (priemana už EUR 20 iš Appstore ir Google Play) Profesionalus garso parametrų reguliavimas
Spalvotos kolonėlių jungtys, Nustatymų vedlys, Pažangi grafinė vartotojo sąsaja Paprastas paleidimas, konfigūravimas ir naudojimas
isf vaizdo kalibravimas Paruoštas profesionaliam vaizdo kalibravimui televizoriui ar projektoriui
Multi-room/Multi-source (2 garso zonos) Žiūrėkite filmą pagrindiniame kambaryje ir klausykite muzikos kitame
Pažangus ECO režimas su off/on/auto nustatymais Elektros energijos tausojimas neprarandant garso kokybės
 
Specifikacijos:
Internetinė radija: vTuner
USB jungtis: USB Audio
Kanalų skaičius: 7
Galia, W (8/4ohm): 7x90 (6 ohm, 1 kHz, 1% 1ch Drive)
Linijinių įėjimų sk.: 3
Linijinių išėjimų sk.: 1
HDMI In/Out: 8/1
"Multiroom" zonų skaičius: 2
Spalvos: juoda, sidabro-aukso
Išmatavimai, cm (A/P/G): 10,5 / 44,0 / 37,6
Svoris, kg: 8,3
Energijos suvartojimas, W: 250
 
Galingas 7 kanalų diskretus stiprintuvas su Eco režimu
NR1608 stiprintuvo dalis pasižymi diskrečiais aukštos srovės išėjimo stiprintuvais dinamiškam garsui tiek muzikos, tiek filmų atkūrime. Identiška 90W galia kiekviename kanale, žemos varžos kolonėlių palaikymas ir puiki garso kontrolė. Tuo tarpu Eco režimas leidžia sutaupyti energiją neprarandant dinamiškumo.
 
Naujausios HDMI jungtys, HDR, Dolby Vision, HLG, ir HDCP 2.2
8 HDMI įėjimai, iš kurių vienas priekyje, sukuria pažangią NR1608 vaizdo apdorojimo sistemą. HDMI jungtys palaiko naujausius formatus ir protokolus, kaip 4K Ultra HD 60Hz vaizdo raiška, 4:4:4 Pure Color, BT.2020 bei HDR. Taip pat įdiegtas ir Dolby Vision palaikymas.
 
Dolby Atmos & DTS:X
Patirkite trimatį garsą su Dolby Atmos. Šio naujo garso formato pagalbą galėsite prijungti dvi papildomas viršutinio kanalo kolonėles ir jaustis lyg būtumėte pačiame veiksmo centre.
 
DTS:X
taip pat suteikia itin tikrovišką trimatį garsą Jūsų namuose. Šie nauji garso formatai įtrauks Jus į nepamirštamą garso potyrį ir leis mėgautis filmais ar žaidimais, kaip niekada iki šiol.
 
Integruotas Bluetooth, WiFi ir Airplay
NR1608 aprūpintas dvejomis antenomis stabiliam Bluetooth ir WiFi ryšiui net ir tankiai apgyvendintose vietovėse. Apple Airplay leis mėgautis belaidžiu muzikos klausymu iš iOS įrenginių.
 
HEOS: tobulas sprendimas belaidei multiroom sistemai
Su integruotu HEOS palaikymu, NR1608 taps pagrindiniu namų muzikos centru ir dalimi belaidės multiroom sistemos. Galėsite lengvai ir greitai prijungti belaides HEOS kolponėles į vieną bendrą sistemą ir mėgautis muzika visur ir visada, o visą sistemą valdyti išmaniuoju įrenginiu aplikacijos pagalba.
Galėsite naudotis tokiais internetiniais muzikos šaltiniais, kaip Spotify, TuneIn, Sound Cloud, Tidal, Napster, Deezer, taip pat groti muziką iš USB laikmenos ar vietiniame tinkle esančių įrenginių
 
Marantz 2016 AVR Remote aplikacija
Marantz 2016 AVR nuotolinio valdymo aplikacija iOS bei Android įrenginiams suteikia pilnavertį imtuvo valdymą išmaniuoju įrenginiu.
 
Aukštos raiškos Audio
NR1508 suteiks galimybę atrasti aukštos raiškos muzikos įrašų kokybę. Klausytis tokių įrašų galėsite per USB jungtį priekyje ar iš tinkle esančių įrenginių. Imtuvas palaiko tokius formatus, kaip ALAC, FLAC bei WAV. Taip pat DSD 2.8MHz ir 5.6MHz failus.
 
Audyssey MultEQ lengvam sureguliavimui
Naudodami komplekte esantį mikrofoną, Audyssey MultEQ pagalba sukalibruosite kolonėles pagal Jūsų patalpą. Tikslus DSP procesorius pritaiko akustikos korekcijos filtrus ir suteikia natūraliausią bei tiksliausią skambesį.
 
The Audyssey MultEQ Editor aplikacija
NR1608 palaiko naują Audyssey MultEQ Editor aplikaciją, kurios pagalba galėsite stabėti ir profesionaliai sukalibruoti kolonėles, taip dar tiksliau priderinant visą sistemą prie Jūsų patalpos ar asmeninio garso skonio.
The Audyssey MultEQ Editor aplikacija prienama Apple Store ar Google Play parduotuvėse. 
 
Du žemų dažnių kolonėlių išėjimai
Viena žemų dažnių konėlė reikalauja tikslaus pastatymo optimaliam boso atkūrimui. Tuo tarpu jungiant du žemadažnius skirtingose kambario vietose, žemi dažniai tolygiau pasiskirsto ir suteikia tikslų boso atkūrimą bet kurioje patalpos vietoje.
 
Multi-Source/Multi-room
Ko beprireiktų Jums, NR1608 tą suteikia. Galite mėgautis 5.2 erdviniu garsu pagrindinėje patalpoje ir tuo pat metu klausyti muzikos stereo režimu iš kito šaltinio kitoje namo vietoje. Prijunkite papildomas kolonėles prie stiprintuvo išėjimų arba atskirą stipritnuvą antrai zonai prie Zone 2 pre-out išėjimų.
 
Smart TV pajungimas
Su HDMI CEC funkcionalumu, kuris yra šiuolaikiniuose televizoriuose, galėsite valdyti imtuvą televizoriaus pulteliu.
 
Paprastos Smart Select funkcijos
4 Smart Select mygtukai ant valdymo pulto leis greitai ir patogiai įsiminti Jūsų pasirinktus šaltinius, garso lygį ir pan. Vienu mygtuko paspaudimu grįšite į pasirinktą vietą.
 
Lengva sureguliuoti ir naudotis
NR1608 turi patogiai išdėstytus kolonėlių pajungimus, taip pat ekrane matomas grafinis displėjus su nustatytmų vedliu leis lengvai pajungti ir sureguliuoti imtuvą.
 
Daugiau nei 60 metų audiofilinio palikimo
Įkurtas 1953, Marantz turi ilgą ir turtingą istoriją kuriant audio komponentus, juos tobulinant siekiant aukščiausios garso kokybės. Nes muzika yra tokia svarbi mūsų gyvenime, NR1508 pasižymi puikiu stereo garso atkūrimu bei nepamirštama namų kino teatro patirtimi.

Panašios prekės

MARANTZ MM8077
Kaina:
2099 €
MARANTZ MM7025
Kaina:
949 €
MARANTZ SR5009
Kaina:
899 €
MARANTZ SR6009
Kaina:
1099 €
MARANTZ SR5012
Kaina:
899 €
MARANTZ AV7702
Kaina:
1999 €
MARANTZ NR1607
Kaina:
749 €
MARANTZ SR8012
Kaina:
2999 €
MARANTZ AV7702MK2
Kaina:
1999 €
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti