Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
POLK MagniFi Mini
Kaina: 369.00 €
1,274.08 Lt
Aprašymas
POLK Magnifi Mini SoundBar sistema - tai itin kompaktiška, galinga Sound Bar garso kolonėlė komplekte su belaidžiu būdu sujungiama žemų dažnių kolonėle, kurios atkuriamas garsas puikiai tinka namų kino teatrui, muzikai bei sporto renginiams.
 
 
 
 
 
 
 
● Mėgaukitės svaiginančiu, erdviniu namų kino teatro garsu su 5.1 Dolby Digital;
● Itin kompaktiško dydžio - tinka naudoti mažose erdvėse, tačiau atkuria didelį, kambarį užpildantį garsą;
● "Voice Adjust" balso atkūrimo optimizavimo technologija leidžia išryškinti balsą ir reguliuoti jo garso lygį, todėl aiškiai girdėsite dialogą, nesvarbu ką žiūrėsite;
● Bevielis muzikos siuntimas tiesiai iš Jūsų išmaniojo telefono, planšetės ar kito suderinamo įrenginio, naudojant Google Cast arba Bluetooth technologijas.
 
 
MagniFi Mini namų kino teatro Sound Bar sistema
Polk MagniFi Mini itin nedidelė Sound Bar sistema, kuri suteikia didelį, kambarį užpildantį namų kino teatro garsą, kokio tikėtumėtės iš įprasto dydžio Sound Bar sistemos. Suderinama su dauguma televizorių, lengvai reguliuojama, turi Polk balso atkūrimo optimizavimo ir erdvinio garso technologijas, kurios užtikrina visiškai aiškų dialogą ir puikų erdvinį garsą kartu su belaide žemų dažnių kolonėle. Siųskite savo mėgstamą muziką per Bluetooth ir Google Cast.
 
 
Erdvinis garsas
Polk patentuota erdvinio garso technologija ir 5.1 Dolby Digital dekodavimas sukuria erdvinį, kambarį užpildantį garsą, naudojant tik itin kompaktišką SoundBar kolonėlės ir bevielės žemų dažnių kolonėlės sistemą.
Itin kompaktiškas dydis
Tinka naudoti mažose ir vidutinio dydžio erdvėse. Neapsigaukite – ši maža Polk Audio garso sistema atkuria didelį garsą.
Polk balso atkūrimo optimizavimo technologija
Optimizuokite atkuriamo balso lygį su Magnifi Mini garso sistema, girdėkite aiškų dialogą ir niekada nepraleiskite nei vieno žodžio žiūrėdami savo mėgstamiausius filmus, pokalbių laidas ar sporto renginius.
Bevielis muzikos siuntimas
Siųskite muziką tiesiogiai iš savo išmaniojo telefono, planšetės ar kito suderinamo įrenginio, naudojant WiFi, Google Cast arba Bluetooth.
Išskirtinė žemų dažnių technologija
MagniFi Mini Soundbar garso sistema komplekte su beviele žemų dažnių kolonėle atkuria gilius žemus dažnius, sukurdama kambarį užpildantį ir svaiginantį namų kino teatro ir muzikos klausymosi potyrį.
Universalus suderinamumas
Suderinamas su bet kokiu televizoriaus per HDMI ARC ar optinę jungtį. Kolonėlę galima lengvai priprogramuoti prie televizoriaus, kabelinės ar satelitinės televizijos imtuvo nuotolinio valdymo pulto, todėl nėra jokio poreikio naudoti dviejų nuotolinio valdymo pultų.
Greitai ir lengvai pajungiama
Garso sistema pajungiama vos per kelias minutes - sujunkite tiesiogiai Magnifi Mini kolonėlę su televizoriumi naudojant  HDMI ar optinį kabelį (įeina į komplektaciją) ir mėgaukitės Polk garso sistemos atkuriamu garsu.  
 
Nakties režimas
Nepažadinkite savo šeimos ar kaimynų. Su nakties režimu, vieno mygtuko paspaudimu sumažinsite žemus dažnius ir optimizuosite balso atkūrimą, taip galėdami geriau girdėti dialogus nedidinant garso.
 
 
Filmų, muzikos ir sporto režimai
Vienu mygtuku nustatomas filmų, muzikos arba sporto (taip pat puikiai tinka žinioms ir pokalbių laidoms) režimas, taip optimizuojant garso kolonėlę ir žemų dažnių kolonėlę. Tokiu būdu užtikrinamas aiškus dialogo atkūrimas, puikus erdvinis garsas ir gilūs žemi dažniai.

 

Techninės charakteristikos:
 
Sound Bar kolonėlė:
 
Kiekis: 1
Aukštis: 8.13 cm
Plotis: 34.04 cm
Gylis: 10.92 cm
Svoris: 1.76 kg
Garsiakalbiai:
2 x 1.27 cm (apvalūs) - aukštų dažnių garsiakalbiai
4 x 5.72 cm (apvalūs) - vidutinių dažnių garsiakalbiai
 
Vidinio stiprintuvo galia: 150 W
 
Bevielio ryšio technologijos:
Bluetooth - taip
Wireless - taip
Wireless protokolas: 802.11a/b/g/n/AC - 2.4GHz & 5GHz
 
Jungtys:
Audio įėjimai: HDMI (ARC), Toslink Optical, Analoginis 3.5mm Mini-Jack (AUX)
Google Cast
 
Žemų dažnių kolonėlė:
Kiekis: 1
Aukštis: 36.58 cm
Plotis: 18.8 cm
Gylis: 36.58 cm
Svoris: 3.68 kg
Garsiakalbiai:
1 x 16.51 cm (apvalus) - žemų dažnių garsiakalbis

Panašios prekės

POLK SR1
Kaina:
149 €
POLK SURROUNDBAR 9500
Kaina:
799 €
POLK MagniFi One
Kaina:
399 €
POLK MagniFi MAX SR
Kaina:
799 €
SURROUNDBAR 5000
Kaina:
399 €
SURROUNDBAR 6500
Kaina:
499 €
POLK MAGNIFI SOUNDBAR
Kaina:
499 €
POLK MagniFi MAX
Kaina:
699 €
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti