Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
DENON Envaya Mini
Kaina: 129.00 €
445.41 Lt
Aprašymas
DENON Envaya Mini  Atspari vandeniui aukščiausios kokybės nešiojama Bluetooth kolonėlė
 
NEŠIOJAMA PREMIUM BLUETOOTH KOLONĖLĖ
Itin stilinga Envaya Mini kolonėlė sukurta remiantis ankstesne versija, sulaukusia didelio populiarumo. Pasižymi tokia pačia aukšta Denon garso kokybe, tačiau visi komponentai sumontuoti dar kompaktiškesniame, gražesniame, spalvingesniame ir drėgmei atspariame korpuse.
 
Puikus kelionių palydovas, 10 valandų baterijos tarnavimo laikas, įmontuotas telefonas su triukšmą mažinančiu garsiakalbiu, todėl jums nereikės rinktis tarp tono ir pokalbių. Envaya prabyla nauja dizaino kalba - jį galima pastatyti vertikaliai arba horizontaliai – puošni juodos spalvos apdaila su minkštu mėlynos spalvos dekoratyviniu audiniu ar baltos spalvos apdaila su ryškiai oranžinės spalvos dekoratyviniu audiniu.
 
Patvari ir nešiojama Envaya Mini kolonėlė pasižymi patikima Denon kokybe – naudojamos tvirtos, aukštos kokybės medžiagos nugali laiko išbandymus. Be to, Envaya Mini yra atspari drėgmei ir pateikiamas su stilingu dėklu, todėl šis pintos dydžio “galios šaltinis” ir gali atlaikyti viską!
 
Visi Denon įrenginiai pasižymi išskirtine garso kokybe, todėl, atsižvelgiant į 100 metų Hi-Fi technologijos tradicijas, Denon klientai, įsigydami Denon gaminį, tikisi atitinkamos garso kokybės, o Envaya Mini atitinka šiuos standartus. Įdiegta patentuota MaxxAudio® technologija ir dvigubos negabaritinės garsiakalbio tvarkyklės suteikia dar didesnės galios šiam miniatiūriniam įrenginiui. Skaitmeninės garso apdorojimo technologijos sukuria neįtikėtinus muzikinius garsus – skaitmeninis aukštų dažnių apdorojimas ir išplėstas 3D garso atkūrimas sukuria visa apimantį, platų ir valdomą garsą.
 
Sekant savo pirmtako pėdomis, Envaya Mini kolonėlė pasižymi aukštos kokybės jungtimis, aptX Bluetooth technologija užtikrina kokybišką CD atkūrimą iš visų suderinamų išmaniųjų įrenginių. NFC funkcija užtikrina paprastą jungtį – visi Bluetooth įrenginiai su NFC funkcija gali būti automatiškai suporuojami per sąsają Envaya Mini – be jokio mygtuko paspaudimo, be prietaiso atpažinimo, tik aukštos kokybės transliavimas.
 
Be muzikos atkūrimo , šį nešiojamą įrenginį galima naudoti žaidžiant žaidimus ar peržiūrint vaizdo įrašus išmaniuosiuose prietaisuose. Itin trumpas gaišties laikas – tik 32 milisekundės – užtikrina puikų garso ir vaizdo suderinimą naudojant standartinę Bluetooth technologiją.
 
 
CD Quality Streaming transliacijos funkcija
Dėl Bluetooth® aptX® Low Latency (trumpo gaišties laiko) garso transliacijos Envaya Mini puikiai tinka muzikos klausymui, filmų peržiūrai, TV laidų ar vaizdo įrašų peržiūrai ir žaidimams. aptX® - tai aukščiausios kokybės Bluetooth transliavimo formatas, užtikrinantis kokybišką CD atkūrimą – kaip ir naudojant jungiamąjį laidą prijungimui prie garsiakalbio.
 
 
Paprasta belaidė jungtis
NFC poravimas leidžia naudotojui prijungti bet kokį Bluetooth garso įrenginį su NFC funkcija užtikrinant automatinį poravimą vienu prisilietimu. Daugiataškės funkcinės galimybės leidžia prijungti prie Envaya Mini garsiakalbio iki trijų vienu metu suporuojamų įrenginių, kad galėtumėte klausytis muzikos kartu su draugais; garsiakalbis vienu metu atkuria vieną garso srautą su galimybe parsijungti į kitą garso srautą vienam iš klausytojų laikinai sustabdžius atkūrimą.
 
 
Kokybiškas garso atkūrimas
Išskirtinė garso kokybė toliau tobulinama įdiegus pažangią MaxxAudio® technologiją, garso apdorojimą Waves formatu, pelniusiu Technical GRAMMY Award® apdovanojimą ir pirmaujančią pasaulyje DSP technologiją profesionaliems garso atkūrimo įrenginiams.
 
Dėl dvigubų “negabaritinių” patentuotų garsiaklabių, suporuotų su dideliu pasyviu žemų dažnių spinduliuotuvu, puikiai priderintu prie kompaktiško garsiakalbio dizaino, atkuriamo garso kokybė yra žymiai aukštesnė nei bet kokiose įprastinėse kompaktiškose kolonėlėse. Atkūrimas tiksliai reguliuojamas naudojant platų pažangių, įdiegtų, patentuotų signalo apdorojimo technologijų spektrą, “protingai” užtikrinant geriausią įmanomą garso atkūrimą iš bet kokio prijungto šaltinio:
 
Skaitmeninis aukštų dažnių apdorojimas pagerina ir išplečia aukštų dažnių signalų paskirstymą ir grynumą kokybiškam skaitmeninių muzikos failų, YouTube vaizdo įrašų ir žaidimų garso takelių atkūrimui.
Skaitmeninis “soundstage” garso apdorojimas generuojamas naudojant praplėstą 3D akustinio atkūrimo apdorojimo technologiją, užtikrinančią erdvinę muzikos, filmų ir žaidimų garso takelių kokybę ir pilnai atitinkančią kompaktiškos nešiojamos kolonėlės matmenis.
 
 
PAGRINDINĖS SAVYBĖS
Dvigubi 40mm Full Range Drivers plus 40 x 83mm garsiakalbiai užtikrina puikų garso ir žemų dažnių suderinamumą.
NFC Poravimas: Greitas ir lengvas poravimas (vienu prisilietimu).
Integruotas garsinio ryšio mikrofonas su triukšmo šalinimo funkcija.
Komplekte yra dėklas nešimui.
Galima statyti horizontaliai arba vertikaliai.

Panašios prekės

DENON Envaya
Kaina:
199 €
687.11 Lt
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti