Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
DENON Envaya
Kaina: 199.00 €
687.11 Lt
Aprašymas
DENON Envaya  įkraunama 10 valandų veikianti baterija, Bluetooth jungtis, kad lengvai susietumėte su suderinamu prietaisu.
 
Apžvalga
Tam, kad net ir kelyje jus lydėtų nepriekaištingas garsas, Denon Envaya nešiojama Bluetooth kolonėlė grindžiama naujausiomis technologijomis, kad iš stilingo kompaktiško dizaino korpuso lietųsi muzika, stipresnė už gyvą garsą.
 
Be dviejų plataus diapazono preciziškų 52 mm garsiakalbių ir itin veiksmingo D klasės skaitmeninio stiprintuvo, Envaya turi didelį 100 mm pasyvų spinduliuotuvą, iš kurio sklinda solidūs sodrūs žemi tonai.
 
Kad jūsų mėgstamiausia muzika skambėtų kuo tikroviškiau, Envaya turi didelės raiškos CSR iškodavimo sistemą aptX®, todėl garso kokybė prilygsta CD disko garso kokybei. Bevielio srauto technologija pasižymi ir maža latencija, todėl sprendžiamas briaunų sinchronizavimo klausimas.
 
Garso kokybė dar labiau tobulėja dėl naudojamos pažangiosios MaxxAudio® technologijos – garso įrašų studijos kokybę atitinkančios garso apdorojimo technologijos, sukurtos Waves, kuri yra gavusi technikos srities GRAMMY apdovanojimą ®, bei dėl pažangiausios pasaulyje DSP technologijos, skirtos garso profesionalų industrijai. Todėl garsiakalbių sistemos atkuriamas garsas dėl dviejų „padidintų“ garsiakalbių ir didelio pasyvaus žemų tonų spinduliuotuvo, dailiai integruotų į kompaktišką garsiakalbių dizainą, gerokai pranoksta įprastinių kompaktiškųjų sistemų atkuriamą garsą.
Envaya įsimena iki 8 Bluetooth prietaisų, ji pasižymi daugelio jungčių Bluetooth technologija, leidžiančia bet kuriuo metu sujungti iki 3 prietaisų, todėl aukščiausia vakarėlio kokybė garantuota.
 
Įkraunama baterija garantuoja, kad prietaisas veiks iki 10 valandų. Į įrenginio USB lizdą galima įjungti išmaniųjų įrenginį ir jį įkrauti.
 
Envaya gaminama juodos spalvos, dengta guma tvarumui padidinti, bei itin stilingas baltas blizgus modelis. Abu modeliai komplektuojami su 4 tarpusavyje mainomais apdangalais, kad sistemą galėtumėte suasmeninti ir priderinti prie asmeninio stiliaus.
 
Envaya įsimena iki 8 Bluetooth prietaisų, ji pasižymi daugelio jungčių Bluetooth technologija, leidžiančia bet kuriuo metu sujungti iki 3 prietaisų, todėl aukščiausia vakarėlio kokybė garantuota.
 
 
SPECIFIKACIJA
 
Funkcijos:
"Bluetooth" garso transliavimas
Analoginė įvestis (3.5mm mini kištukas)
USB Jungtis (paslaugos / mobilus pakrovimas)
Valdymo mygtukai
Baterijos indikatorius
Baterijos tarnavimo laikas: 10 hrs
Pakrovimo laikas: 2,5 hrs
 
Specifikacijos:
Garsiakalbiai: 2x 2.25 inch Full Range Driver
Stiprintuvas: High efficiency digital amplifier
MaxxBass® / MaxxTreble™ / Maxx3D™
 
"Bluetooth":
Suderinami "Bluetooth" profiliai: A2DP/AVRCP
Palaikomi kodekai: aptX low latency / AAC / SBC
NFC "bluetooth" susijungimas
Multi-susijungimas: 8
Multi-taškas: 3
 
Bendras:
Galimos spalvos: Balta / Juoda
Integruotas kick-stendas
Lunar / Indigo / Fandango / Sunset
AC pakrovėjas / maitinimo šaltinis: AC100-240V x 50/60Hz
Budėjimo režime Suvartojimas W: <0.3 W
Maksimalūs Išmatavimai (I x P x A) inčai: 10.1 x 1.9 x 5.5
Svoris LBS: 2.9
Galimi Priedai: Carrying bag (BAG200DSB)

Panašios prekės

DENON Envaya Mini
Kaina:
129 €
445.41 Lt
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti