Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
DENON AH-MM300
Kaina: 329.00 €
1,135.97 Lt
Aprašymas
DENON AH-MM300 Aukštos kokybės ant ausies uždedamos ausinės
 
Aukščiausios kokybės ant
ausų dedamos ausinės
Lengvos, elegantiškos, stilingos, sukurtos pagal naujausias technologijas ausinės Denon AH-MM300 profesionaliai priderintos prie EQ ir garantuoja atkuriamo muzikos įrašo tikslumą, atitinkantį originalų muzikos įrašo atkūrimą.
 
Keraminiai stiklo pluošto
sutvirtinti elipsės formos ausų gaubteliai
Patogios, ant ausų dedamos (supra-aural) AH-MM300 ausinės yra su elipsės formos ausų gaubteliais, pagamintais iš stiklo pluošto, sustiprinto kompozicine medžiaga, garantuojančia lengvą svorį ir tvirtumą aukštai garso kokybei užtikrinti, o keraminė apdaila suteikia elegantišką išvaizdą ir atsparumą įbrėžimams.
 
Aliuminio pakabos
Ausų gaubtelių korpusai sujungti lengvu, reguliuojamu lankeliu per aliuminio lydinio pakabas, pasižyminčias nerezonansine konstrukcija ir tvirtumu, kas užtikrina maksimalų tarnavimo laiką. AH-MM400 ausinėse taip pat yra išardomi ausų gaubteliai, skirti laikymui dėkle.
 
40mm anglies/popieriaus kompozicinės
membranos su “Free Edge” technologijos tvarkykle ir neodimio magnetais
AH-MM400 įdiegtos patentuotos 40mm tvarkyklės su anglies/popieriaus kompozicinėmis membranomis ir neodimio magnetais bei išskirtine Denon “Edge Free” technologija, kuriai nereikalinga tradicinėms membranoms būdinga erdvinė suspensija siekiant užtikrinti didesnį dažnių atsaką iki 40 kHz.
 
Modernus europietiškas dizainas
Ausinės AH-MM300, kurių išvaizda atitinka atkūrimo kokybę, išsiskiria moderniu europietišku stiliumi, kuriame susijungia klasika ir modernios technologijos. “Oxygen Free” variniai laidai
 
Tiksliam garso atkūrimui AH-MM400 ausinės tiekiamos su 2 atjungiamais laidais, pagamintais taikant Oxygen Free Copper (OFC) technologiją. Viename laide yra įmontuotas mikrofonas su nuotolinio valdymo pultu garso lygio, takelių pasirinkimo ir išmaniojo telefono valdymui. Kitas ilgesnis laidas skirtas prijungimui prie kitų įrenginių, abiejuose laiduose yra paauksuotos jungtys.
 
Komplekto priedai
Dėklas
Atjungiamas OFC laidas su nuotolinio valdymo pultu ir mikrofonu
Atjungiamas OFC analoginis audio laidas
6.3mm/¼" kištuko adapteris.

Panašios prekės

DENON AH-MM200
Kaina:
219 €
756.16 Lt
DENON AH-MM400
Kaina:
429 €
1,481.25 Lt
DENON AH-GC20
Kaina:
329 €
1,135.97 Lt
DENON AH-D7200
Kaina:
799 €
2,758.79 Lt
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti