Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
DENON AH-GC20
Kaina: 329.00 €
1,135.97 Lt
Aprašymas
DENON AH-GC20
 
Bevielės ant ausų dedamos ausinės su triukšmo slopinimo funkcija
 
Apžvalga
Bevielės ant ausų dedamos ausinės su triukšmo slopinimo funkcija
Mėgaukitės gražia muzika palaimingoje tyloje be susipynusių laidų su Denon's Globe Cruiser™ AH-GC20 bevielėmis ausinėmis, turinčiomis aktyvią triukšmo mažinimo funkciją. Su sukurtomis pagal naujausias Bluetooth 4.0 Dual Mode bevieles technologijas įskaitant Advanced Audio Coding (AAC), AH-GC20 ant ausų dedamomomis ausinėmis nereikia laido, norint prisijungti prie Jūsų išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio ar nešiojamojo muzikos grotuvo.
 
Elegantiškio ir šiuolaikinio europietiško stiliaus AH-GC20 ausinės užtikrina puikią garso kokybę kartu su išskirtine triukšmo slopinimo funkcija, mažina aplinkos triukšmą net 99%. Sukurtos pagal naujausias aptX™ bevieles technologijas, turinčios aptX Low Latency ir cVc (Clear Voice Capture - „Aiškaus balso fiksavimas“ AH-GC20 ausinės yra kartu su minkštomis poroloninėmis pagalvėlėmis, kurios yra ypač patogios bei užtikrina papildomą pasyvų triukšmo mažinimą.
 
Aktyvi triukšmo slopinimo funkcija.
Su naudojama mūsų pačių patentuota triukšmo mažinimo sistema AH-GC20 ausinės gali efektyviai sumažinti ar panaikinti aplinkos triukšmą ir gali būti naudojamos klausantis muzikos, skambinant arba tiesiog atsiriboti nuo triukšmo ir pajusti taiką ir tylą. Dvigubas mikrofonas ant kiekvienos pagalvėlės (vienas viduje, kitas išorėje) užtikrina nuostabų balso aiškumą, skambinant ar gaunant skambučius ir išskirtinį triukšmo slopinimą.
 
Wireless Bluetooth 4.0
Dual Mode Connectivity
Nereikia jokių laidų, kad galėtumėte mėgautis muzika savo nešiojamąjame įrenginyje, AH-GC20 turi dvigubą vienu metu įmanomą įrenginio prisijungimą. Pavyzdžiui, Jūs galite klausyti be laidų iPad ar iPod touch ir skambinti bei gauti skambučius iš Jūsų iPhone. AH-GC20 turi Apple's Siri suderintą balso komandų sistemą, įskaitant balso pranešimus dėl veikimo būsenos bei baterijos statusą Jūsų pasirinktomis 7 skirtingomis kalbomis.
 
 
SPECIFIKACIJA
 
Funkcijos:
Tipas: Over-Ear
Driver Dydis: 40mm
Aktyvus NC: Y
"Bluetooth": Y
Spalvos: Black
Išmaniojo Telefono Valdymas: Ear Cup Controls
Denon App: Denon Travel
Odinis Lankelis: Y
Pakabinama Konstrukcija: Precision Aluminium
Ear Cup: Rubber Finshed Plastic
Sulankstomas mechanizmas: Fold Flat & In
Nuimamas Kabelis: Y
Priedai: Carry Case, Airline Cable Adapter, Detachable Cable, USB Micro-B charging cable

Panašios prekės

DENON AH-MM300
Kaina:
329 €
1,135.97 Lt
DENON AH-D7200
Kaina:
799 €
2,758.79 Lt
DENON AH-MM400
Kaina:
429 €
1,481.25 Lt
DENON AH-MM200
Kaina:
219 €
756.16 Lt
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti