Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga namams
DENON AH-C120MA
Kaina: 99.90 €
344.93 Lt
Aprašymas
DENON AH-C120MA  Denon į ausį įdedamos ausinės Music Maniac™ AH-C120MA, savybės: -11,5 , profesionaliai suderintos pagal plokščią EQ, kad dovanotų akustiškai skaidrius pojūčius.
 
Denon į ausį įdedamos ausinės Music Maniac™ AH-C120MA:
studijos lygio garso kokybė elegantiškas ir paprastas dizainas
Denon į ausį įdedamos ausinės Music Maniac™ AH-C120MA, savybės: 11,5 mm, aukščiausios kokybės hibridinė medžiaga, profesionaliai suderintos pagal plokščią EQ, kad dovanotų akustiškai skaidrius pojūčius. Žingsnis pirmyn: ausinės komplektuojamos su nesiraizgančiu laidu, sukurtu teikti švarų garsą, yra 1 klavišo nuotolinio valdymo pultas ir mikrofonas, skirtas lengvai pasirinkti Android ir Apple įrenginius bei kitus išmaniuosius telefonus*, kalbėtis telefonu ir vykdyti operacijas, susijusias su balso atpažinimu. Garso entuziastai dažnai skundžiasi, kad ant krūtinės esantis laidas kelia triukšmą judant. Denon specialiai sukurtas radialinis kaskadinis slopintuvas mažina laidų sukuriamos vibracijos keliamą triukšmą, todėl, kad ir kur būtumėte, galėsite mėgautis studijos kokybės garsu. Į komplektą įeina silikoniniai ausinių kištukai (S, M, L) ir Comply™ Foam TX-400M kištukai, kad ausinės būtų kuo patogesnės.
 
Svarbiausiosios savybės
11,5 mm ausinės, profesionaliai suderintos pagal plokščią EQ, kad dovanotų akustiškai skaidrius pojūčius.
 
Hibridinė medžiaga pašalina žemų dažnių rezonansą
 
Nesiraizgantis kabelis, kurio sudėtyje nėra deguonies, 1 valdymo mygtukas (groti/ pauzė/ kalbėti/ baigti pokalbį) ir integruotas mikrofonas, skirtas kalbėti / valdyti Android, Apple ir kitus išmaniuosius įrenginius.
 
Adapteris Sony Ericsson Xperia išmaniesiems telefonams*
 
Į komplektą įeina silikoniniai ausinių kištukai (S, M, L) ir Comply™ Foam TX-400M kištukai, kad ausinės būtų kuo patogesnės.
 
Yra užtrauktuku užsegamas ausinių dėklas
 
Jauskite muziką, o ne ausines
Tikri muzikos gerbėjai taip panyra į muziką, kad gali praleisti ištisas valandas klausydamiesi mėgstamiausios neprilygstamos kokybės muzikos. Čia, Denon, mes esame įsitikinę: jūs turite jausti muziką, o ne ausines. Siekdami pasiūlyti patogiausias, labiausiai tinkančias ausines, Denon inžinieriai ištyrinėjo daugiau kaip 4000 porų viso pasaulio žmonių ausų, kad galėtų pasiūlyti tokį dizainą, kuris automatiškai atitiktų tokius subtilumus kaip ausies forma, vieta, ausies kanalo dydis, žandikaulio slėgis. Mes žinome, kad patogumas ir komfortas priklauso nuo menkiausių detalių.Denon į ausį įdedamos ausinės Music Maniac™ AH-C120MA tinka daugybei ausų tipų. Pasirinkite Comply Foam TX-400M ausinių antgalius arba silikoninus ausinių antgalius (S, M, L), su kuriais jausitės patogiausiai. Yra dėklas, todėl ausines labai patogu nešiotis.
 
Denon Audio programėlė skirta iPhone, iPad ir Android, kad būtų dar patogiau
Nors daugelis muzikos mylėtojų vengia klausytis muzikos iš išmaniųjų telefonų, pastebėjome, kad galimą jų pasipriešinimą nesunku įveikti. Todėl sukūrėme Denon Audio programėlę išmaniajam telefonui. Ši programėlė padės klausytis muzikos patogiau: sukursite, išsaugosite EQ kreives ir jomis dalinsitės, galėsite atlikti spektro analizę realiuoju laiku, susikursite ir išsaugosite grojaraščius, mėgausitės daugiau kaip 70000 interneto radijo stočių per TuneIn® Internet Radio, automatiškai atnaujinsite Facebook/twitter būseną (jei norite tai daryti). Susiekite Denon Audio programėlę su Denon Music Maniac ausinėmis ir mėgaukitės savo išmaniojo telefono teikiamomis galimybėmis.
 
 
SPECIFIKACIJA:
Tipas: In Ear
Driver Dydis: 11.5mm
Spalvos: Black
Išmaniojo Telefono Valdymas: 1 Button Cable Remote
Denon App: Denon Audio
Priedai: Carry Case, Silicon Ear Tips, Cable Adapter

Panašios prekės

DENON AH-C620R
Kaina:
99 €
341.83 Lt
DENON AH-W160W
Kaina:
159 €
549.00 Lt
DENON AH-C50MA
Kaina:
49.9 €
172.29 Lt
DENON AH-W150
Kaina:
99.9 €
344.93 Lt
DENON AH-W200
Kaina:
189 €
652.58 Lt
DENON AH-C260R
Kaina:
49.9 €
172.29 Lt
DENON AH-C821
Kaina:
200 €
690.56 Lt
DENON AH-C260
Kaina:
39 €
134.66 Lt
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti