Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga automobiliams
ALPINE X802DC-U
Kaina: 1,250.00 €
4,316.00 Lt
Aprašymas
8” navigacijos sistema su TomTom žemėlapiais, pritaikytais krovininiam transportui, veikianti su Apple CarPlay ir Android Auto - X802DC-U
 
Profesionalus navigacijos sprendimas krovininiam transportui, kemperiams bei priekaboms-nameliams. Naudokite specializuotus žemėlapius, skirtus priekaboms-nameliams, kemperiams bei krovininiam transportui, ir Jums neteks rūpintis patekus į kelią, kuriuo Jūsų transporto priemonei važiuoti draudžiama.
 
Grotuvas pilnai suderinamas su naujausiais išmaniaisiais telefonais, tokiais kaip iPhone 7 ar Galaxy S7, bei suteikia galimybę naudoti Android Auto ir Apple CarPlay grotuvo didelės raiškos jutikliniame 8" ekrane.
 
DAB+ skaitmeninio radijo imtuvas, video įrašų atkūrimas iš USB, HDMI jungtis ir pažangiausios Bluetooth technologijos - visa tai taip pat integruota šiame grotuve.
 
Jūs netgi galite pasirinkti vieną iš trijų navigacijos sprendimų: X802DC-U integruota iGo Primo NextGen navigacijos sistema su TomTom žemėlapiais bei 3-jų metų nemokamo žemėlapių atnaujinimo periodu. Taip pat galite naudoti Maps navigaciją su Apple CarPlay arba Google navigaciją su Android Auto. Abi sistemos - tiek Apple CarPlay, tiek Android Auto - gali naudoti Alpine navigacijos anteną tam, kad esama pozicija būtų nustatoma tiksliau.
 
 
Informacija apie produktą
 
Didelės raiškos WVGA jutiklinis ekranas
8-ių colių didelės raiškos WVGA ekranas leidžia visą sistemą valdyti jutikliniu ekranu, naujausios vaizdo atkūrimo technologijos užtikrina išskirtinai aiškų, didelio kontrasto ir aukštos rezoliucijos vaizdą. Dėka šių technologijų navigacijos žemėlapiai atvaizduojami stulbinančiu detalumu, o filmų ar vaizdo įrašų kokybė sukuria tikro kinoteatro pojūtį. Sistemos valdymas patogus ir intuityvus, sukurtas taip, kad puikiai integruotųsi Jūsų automobilyje. Platus ekrano apšvietimo spalvų spektras leis išsirinkti labiausiai Jums patinkančią ir tinkančią prie Jūsų automobilio dizaino.
 
8-ių colių ekranas su 1 DIN korpusu
Daugelyje automobilių galima rasti vietą grotuvams su 7-ių ar 8-ių colių ekranu, tačiau labai dažnai nebūna erdvės grotuvo 2 DIN dydžio korpusui. Naujasis SMART - vieno iš tokių automobilių pavyzdys. Kad išspręstų šią problemą, Alpine sukūrė X802DC-U - grotuvą su 8" ekranu ir 1 DIN dydžio korpusu. Naudodami konkretiems automobilių modeliams Alpine gaminamus montavimo komplektus, galėsite puikiai sumontuoti grotuvą ir pasiekti, kad grotuvas automobilyje atrodytų kaip sumontuotas gamykliškai.
 
Veikia su Apple CarPlay
X802DC-U, veikiantis su Apple CarPlay, suteikia galimybę išmaniai naudotis iPhone kelionių metu. Apple CarPlay suteikia galimybę iPhone vartotojams neįtikėtinai intuityviu būdu balso komanda ar paprastu ekrano palytėjimu skambinti ar atsiliepti į skambučius, naudotis žemėlapiais, klausytis muzikos ar peržiūrėti žinutes. Išlikite prisijungę ir kelionės metu mėgaukitės Spotify, internetinėmis radijo stotimis ar muzikos įrašais. Paprasčiausiai prijunkite savo CarPlay funkcijas turintį iPhone prie Alpine grotuvo USB jungties ir Jūs jau pasiruošę!.
 
Veikia su Android Auto
Android Auto buvo sukurtas su mintimis apie eismo saugumą. Patogus ir intuityvus vartotojo interfeisas, integruotas valdymas multifunkciniais vairo mygtukais, naujos balso komandos - visa tai sukurta, kad galėtumėte visą dėmesį sutelkti saugiam vairavimui. Android Auto automatiškai pateikia Jums naudingos informacijos, kuri pateikiama atskirais užrašais tuomet, kai jos reikia. Abi sistemos - tiek Apple CarPlay, tiek Android Auto - gali naudoti X802DC-U navigacijos anteną tam, kad esama automobilio pozicija būtų nustatoma tiksliau.
 
DAB+ skaitmeninis radijas
Integruotame DAB/DAB+/DMB imtuve naudojamos pažangiausiois skaitmeninės technologijos, užtikrinančios stabilų ir švarų radijo programų priėmimą.DAB+ taip pat suteikia daug papildomų privalumų, lyginant su FM transliacijomis: daug platesnis radijo stočių pasirinkimas, patogus radijo stočių pasirinkimas pagal pavadinimą ar transliuojamos programos žanrą.
 
USB ir HDMI jungtys
Galite prijungti USB atmintines ar portabilius grotuvus ir atkurti muzikos ar MP4 video įrašus. X802DC-U taip pat yra HDMI jungtis, skirta prijungti papildomą Alpine DVE-5300 DVD grotuvą ar kitą portabilų medijos grotuvą su HDMI išėjimu. Jeigu Jūsų telefono gamintojas siūlo HDMI adapterį išmaniajam telefonui, galite prijungtis savo telefoną ir žiūrėti nuotraukas ar vaizdo įrašus tiesiogiai Alpine ekrane (būtinas papildomas kabelis ar adapteris). X802DC-U HDMI jungtį taip pat galima naudoti kaip išėjimą papildomų monitorių prijungimui.
Pastaba: HDMI išėjimas yra skirtas tik HDMI įėjimo signalų perdavimui, todėl prie HDMI išėjimo prijungtuose ekranuose negalėsite matyti USB vaizdo įrašų, navigacijos ekrano bei Apple CarPlay ar Android Auto turinio.
 
High-end garso nustatymo funkcijos
X802DC-U užpildys Jūsų automobilį puikios kokybės garsu, kurio žemų dažnių skambesį sustiprina bei bendrą dažnuminį balansą reguliuoja BASS ENGINE SQ pažangiausias garso procesorius, suteikiantis daugybę garso reguliavimo galimybių - skaitmeninę laiko korekciją, dažnių filtrus bei dvigubą 9-ių juostų parametrinį ekvalaizerį. Kas puikiausia, visus šiuos nustatymus galėsite reguliuoti savo išmaniuoju telefonu su Alpine TuneIt App. Taip pat Jūsų patogumui Media Xpander, 24-Bit DAC ir 3 poros linijinių (4V) išėjimų.
 
Hi-Res Audio atkūrimas
Alpine grotuvas gali atkurti FLAC formato garso įrašus – įskaitant 24/96 ir 24/192 Hi-Res Audio.
 
Integruota iGo Primo NextGen navigacija
iGo Primo NextGen šiuo metu yra viena iš geriausių navigacijos programų. Kartu su Alpine technine įranga bei procesoriaus galia gausite labai tikslią ir greitą navigacijos sistemą savo automobiliui. Pavyzdžiui, kelionės maršruto iš Miuncheno iki Paryžiaus apskaičiavimas trunka vos kelias sekundes. Sistema aprūpinta daugybe naudingų ir unikalių navigacijos funkcijų, pradedant daliniu adresų atpažinimu įvedus tik dalį adreso, TMC eismo informacijos pranešimais, 3D orientyrų ikonomis bei daug kitų funkcijų. Tai taip pat apima duomenis apie šimtus tūkstančių lankytinų vietų (POI), taip palengvinant restorano ar kitos vietos paiešką.
 
TomTom žemėlapiai ir nemokamas žemėlapių atnaujinimas net 3 metus
Navigacijos sistema gera tiek, kiek geri jos žemėlapiai: X802DC-U naudojami puikūs 48 Europos šalių TomTom žemėlapiai. Net trejus metus, skaičiuojant nuo pirmojo navigacijos įjungimo, iš alpine.naviextras.com galėsite atsisiųsti ir atnaujinti savo Alpine navigacijos sistemos žemėlapius nemokamai - be jokių ribojimų, kaip dažnai galite naujinti žemėlapius. Pasibaigus 3 metų laikotarpiui, norimo regiono ar visos Europos žemėlapių naujinimus galėsite įsigyti už labai patrauklią kainą.
 
Nurodykite savo automobilio matmenis
Vienas iš šios navigacijos sistemos išskirtinumų yra tai, kad galite nurodyti savo automobilio aukštį, ilgį, plotį, svorį, taip pat ati, ar automobilis su priekaba, ar ne. Maršruto skaičiavimo metu įvertinami šie duomenys ir parenkamas tinkamiausias maršrutas pagal Jūsų automobilio parametrus.
 
Įveskite krovinio parametrus
Vežamo krovinio parametrai gali būti ne mažiau svarbūs, nei transporto priemonės matmenys: daugelyje vietovių yra griežti apribojimai pavojingų krovinių transportavimui. Ši navigacijos sistema apskaičiuoja maršrutą pagal nurodytus krovinio parametrus (sprogus, degus, nuodingas ir pan.), išvengiant teritorijų, uždraustų tokio krovinio pervežimui.
 
Interaktyvi navigacija su Apple CarPlay
Maps padės Jums pasiekti kelionės tikslą, pranešdama balsu apie artėjančias sankryžas bei pateikdama vaizdinius lengvai perskaitomus įspėjimus. Sankryžai priartėjus, žemėlapio ekranas išdidinamas tam, kad aiškiai matytumėte, kuria kryptimi reikia važiuoti. Viso maršruto eigoje dideli ženklai ir nuorodos žymės reikalingą kryptį bei perspės, kiek kelionės dar liko. Ieškote savo maršrute degalinės, restorano ar kavinės? Nauji navigacijos ekrano mygtukai padės greitai rasti artimiausią degalinę, restoraną ar kavinę bei nurodys, kiek laiko sugaišite užsukdami į pasirinktą vietą. Paspauskite X802DC-U navigacijos mygtuką du kartus ir tiesiogiai įjungsite Apple CarPlay, neklaidžiodami po pasirinkimų meniu.
 
Interaktyvi navigacija su Android Auto
Leiskite Google Maps rodyti Jums kelią. Lengva keliauti, naudojant nemokamą navigaciją su nuorodomis balsu, nuolat atnaujinama eismo informacija, kelio juostų pasirinkimo rekomendacijomis ir dar daug kitų naudingų funkcijų. Nesvarbu, ar naudosite telefono, ar automobilio grotuvo ekrane, Android Auto buvo sukurtas su mintimis apie eismo saugumą. Didesni liečiamieji mygtukai, patogus ir paprastas valdymas, visa tai leidžia vairuotojui nesiblaškyti ir susikaupti pagrindiniam tikslui - vairuoti saugiai. X802DC-U sklandžiai dirba su Android Auto ir Google maps. Android Auto gali naudoti X802DC-U navigacijos anteną tam, kad esama automobilio pozicija būtų nustatoma tiksliau.
 
GPS ir Glonass
Daugiau palydovų - didesnis tikslumas. Šis Alpine grotuvas veikia su GPS palydovų signalais ir taip pat priima Glonass palydovų pozicionavimo duomenis.Tai didelis privalumas keliaujant vietovėse, kuriose daug daugiaaukščių pastatų, bei kalnuose. Naudodami Apple CarPlay navigaciją ir Glonass, šį patobulinimą įvertinsite labai greitai.
 
Integruotos Bluetooth® technologijos
Integruotas Bluetooth® modulis leidžia prijungti telefoną belaidžiu ryšiu ir naudoti pokalbiams laisvų rankų režimu. Labai intuityvus valdymo interfeisas leidžia lengvai parinkti reikiamus mikrofono ir garso stiprumo nustatymus. Greitojo rinkimo mygtukai skirti dažnai naudojamiems telefono numeriams. Bluetooth® taip pat leidžia per Alpine garso sistemą klausyti telefono muzikos įrašus ar netgi internetinių radijo stočių transliacijas.
 
Prijungimas prie automobilio Data-Bus sistemos
Jeigu Jūsų automobilyje yra parkavimo jutiklių sistema, X802DC-U leis ir toliau naudotis šiuo parkavimo asistentu. Alpine data-bus interfeisais galėsite prijungti navigaciją prie automobilio duomenų sistemos. Tai leidžia toliau naudotis multifunkcinio vairo mygtukais, grotuvo ekrane matyti oro kondicionavimo sistemos bei parkavimo asistento informaciją. Spidometre esančiame multifunkciniame ekrane netgi galėsite matyti navigacijos sistemos nuorodas apie artėjančias sankryžas (jeigu automobilio sistema palaiko šią funkciją).
 
Kameros vairuotojo pagalbai
Galinio vaizdo kamera yra puiki pagalba parkuojantis. Ši kamera įjungiama automatiškai, įjungus atbulinės eigos pavarą, o ekrane atvaizduojamas automobilio gabaritų ženklinimo gaireles galima sureguliuoti pagal Jūsų automobilio išmatavimus. Alpine gamina eilę priekinio ir galinio vaizdo kamerų automobiliams, tarp kurių yra kameros su skirtingais apžvalgos kampais, valdomos jutikliniais grotuvų ekranais. Grotuvo ekrane vienu metu galite matyti ir kameros vaizdą, ir parkavimo jutiklių informaciją.
 
Mėgstamiausi
Argi nebūtų patogu viename ekrane matyti reikalingiausius telefono numerius, mėgstamiausias radijo stotis, dažniausiai reikalingus kelionės adresus? Būtent tai ir suteikia pasirinkimas Mėgstamiausi. Nuspauskite audio mygtuką vienai sekundei ir įjungsite pasirinkimą Mėgstamiausi.
 
Valdymas balsu
Paspauskite Alpine grotuvo ar multifunkcinio vairo (jeigu palaiko šią funkciją) VOICE mygtuką ir aktyvuosite SIRI ar OK Google. Galite skambinti, nurodyti navigacijos sistemai kelionės tikslą, diktuoti ir išsiųsti pranešimus ar paprasčiausiai ištarti norimos dainos pavadinimą - tai viso labo keletas galimų pavyzdžių. Tai labai pažangus būdas valdyti Alpine sistemą ir tuo pat metu vairuoti saugiai.
 
 
FEATURES
 
Tuner
Memory Stations (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
Memory: Auto Memory
Seek Mode: Local / DX Selection
 
RDS
RDS Functions: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT
 
DAB Tuner
DAB+ Tuner Built-in
DAB+/DMB Supported
DAB+ Slideshow Service
DLS (Dynamic Label Service)
DAB Service Following
RDS Fallback (where available)
Service Preset: 18 Preset Memory
Auto Ensemble/Service Memory
Service Search Function
PTY Search Function
Alphabet Search Function
Antenna Power Supply Selection
 
BLUETOOTH®
Built-in BLUETOOTH® Module
Wide Band Speech Technology
HFP (Hands-Free Profile) Compatible
Streaming Music: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Compatible
Streaming Music Control: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) Ver.1.5 Compatible
Advanced BLUETOOTH® Technology
Connection: SSP (Simple Secure Pairing) Supported
Individual Profile Connection Hands Free Phone and Music Streaming
Phone Book: Phone Book Synchronization
Speed Dial: 4 Preset Memory (per phone)
Multiple Phone Number Registration: 5 Phone Numbers can be stored for one name
Device Name Display
Auto Answer
Call History Display: Outgoing Calls / Incoming Calls / Missed Calls
Redial Function
Speech Volume Level Adjustment: Possible for Outgoing and Incoming Volume
DTMF (Touch-Tone) Function
Signal Strength Indicator
Battery Level Indicator
Menu Language Selection: 24 Languages
Firmware Updatable
Microphone Included
 
Made for iPod® / iPhone®
Compatibility for iPod/iPhone: compatible with all models except 1st and 2nd generation iPhone
Connection: KCU-461iV / KCU-471i Required (Sold separately)
Music & Video Playback Compatible with KCU-461iV only
Available Selections: Playlist / Artist / Album /Song / Podcast / Genre / Composer / Audiobook
Alphabet Search
Artwork Display
Direct Up / Down: Playlist / Artist / Album / Genre / Composer
M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Albums, All
Repeat
Battery Charging  
 
Connectivity
Works with Apple CarPlay (requires CarPlay enabled iPhone)
Works with Android Auto (Requires Android Auto enabled smartphone)
 
Navigation Function
Map Coverage: 48 Countries (Western and Eastern Europe)
Menu Language: 29 Languages
Voice Guidance Language: 29 Languages for Voice Guidance, 15 Languages for Text-to-Speech (TTS)
Advanced Address Search
Post Code Search
Free Form Search
Partial Name Search
Advanced POI Functions
Smart Routes: Smart Routes using historic traffic patterns
Advanced Route Planning
Eco Route Search
7 Alternative Route Recommendation
Advanced TMC Mode
Map Display Mode: 2D Heading Up, 2D North Up, 3D
3D City Mode: 3D Building/Icon Display
Elevation Map Display: 3D maps with elevation mode
3D Motorway Junction View: Junction View with Sign Post
Drive Lane Suggestion
Tunnel Mode
Highway Mode
Voice Guidance Mixing
Text-to-Speech
Direct Phone Call from POI data
3 Positioning Sensors: GPS, Gyroscope, Vehicle Speed Pulse
 
USB Media Connection
USB Connection: USB Extension Cable Included
Music Playback: FLAC/MP3/WMA/AAC compatible
Video Playback: MP4 compatible
File / Folder Name Search
Tag Info Search
Folder Up / Down
M.I.X. Random Play
Repeat
 
Sound Tuning
Bass Engine SQ
Bass Engine™ Pro
Subwoofer Level Adjustment
Subwoofer Phase Select
2 V High Voltage PreOut
Equalizer: Flat, Pops, Rock, News, Jazz, Electrical Dance, Hip Hop, Easy Listening, Country, Classical
Dual HD EQ (9-band Parametric Equalizer front/rear)
6 Channel Digital Time Correction
Digital Crossover Setting
Customized Sound Setting by Car Type
MediaXpander HD
Application Volume Level Setting
Sound Setting Data Download
Easy, Step-by-Step Sound Customization
Alpine TuneIt App ready
 
General
Power Output: 4 x 50 W High Power Amplifier
Advanced Power IC
Display: 8-inch Capacitive WVGA High Resolution Display
White LED Backlighting System
50/50 Split Screen: Left / Right Position Changeable
Control Type: Touch
My Favorites Function
Automatic Setting Change for 2 Users
High Grade Audiophile Design
3 PreOuts (2 V, Front / Rear / Subwoofer)
AUX-In: 1 A/V AUX Input (3.5mm micro jack)
Steering Wheel Remote Control Function
Vehicle Display Interface Ready (UART connection)
Remote Control Ready
Navigation Guidance Mix
Camera Connection & Built-in Controls for Multi-View Cameras
Camera Guide Line Adjustment
Rearview Camera Display Automatic Boot-up
Simple Mode & Info Mode Display Selection
Visual EQ
Live Contrast Adjustment
Menu Language: 24 Languages (for AV / Bluetooth), 29 Languages (Navigation Menu and Voice Guidance)
Clock
Auto Dimmer
Anti-theft security code
Firmware Updatable
Power Antenna Lead
Remote Turn-On
HDMI Input (Alpine Special HDMI connector required)
Engine Start-Stop unaffected
Ready for optional DVD Player DVE-5300
 
Vehicle Parameter Setting
Dimensions (length, width, height)
Actual and maximum allowed weight
Type of freight (category of dangerous goods, i.e. explosives, flammables)
Use of a trailer and number of axles
Maximum allowed speed
 
Map & Database
Online Map Update via alpine.naviextras.com
Featuring TomTom Maps
3 Years free of charge map update (multiple updates possible)
 
Installation
Perfect F.I.T. Kit Solutions available
 
 
SPECIFICATIONS
 
Screen
Screen Size: 8-inch Capacitive WVGA
LCD Type: Transparent Type TN LCD
Operation System: TFT Active Matrix
Number of Picture Elements: 1,152,000 pixels (800 x 3 x 480)
Illumination System: White LED Backlighting
Effective Number of Picture Elements: 99.99%
Colour System: NTSC, PAL
 
Max Power Output Ratings
Max Power Output: 4 x 50 W
 
FM Tuner
Tuning Range: 87.5 - 108.0 MHz
Mono Usable Sensitivity: 8.1 dBf (0.7 µV / 75 ohms)
50dB Quieting Sensitivity: 12 dBf (1.1 µV / 75 ohms)
Alternate Channel Selectivity: 80 dB
Signal-to-Noise Ratio: 65 dB
Stereo Separation: 35 dB
Capture Ratio: 2 dB
 
MW Tuner
Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
Usable Sensitivity (IEC Standard): 25.1 µV / 28 dBf
 
LW Tuner
Tuning Range: 153 - 281 kHz
Usable Sensitivity (IEC Standard): 31.6 µV / 30 dBf
 
USB
USB Requirements: USB 2.0
Max. Power Consumption: 1,500 mA (CDP Support)
USB Class: Mass Storage Class, Play From Device
File System: FAT 16/32
MP3 Decoding: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
WMA Decoding: Windows Media™ Audio
AAC Decoding: ACC-LC format ′′.m4a′′ file
FLAC Decoding
Number of Channels: 2-Channel (Stereo)
Frequency Response: 5 - 20k Hz ±1 dB *Frequency Response may differ depending on the encoder software/bit rate
Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008%
DynamicRange(at 1kHz): 95 dB
Signal-to-Noise Ratio: 100 dB
Channel Separation (at 1kHz): 85 dB
 
GPS / Glonass
GPS / Glonass compatible navigation antenna included
 
BLUETOOTH®
BLUETOOTH® Version: Bluetooth V2.1+EDR
Output Power: +4 dBm Max. (Power class 2)
HFP: HFP (Hands Free Profile)
OPP (Object Push Profile)
PBAP (Phone Book Access Profile)
HSP (Head Set Profile)
A2DP: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
AVRCP: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)
SPP (Serial Port Profile)
 
Sound Tuning
Subwoofer Level Adjustment: 0 to +15
Subwoofer Phase Setting: 0° or 180°
BASS ENGINE SQ: 5Mode, Level 0 to +6
HighPassFilter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
HighPassFilter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
HighPassFilter (Gain): -12 to 0 dB
LowPassFilter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
LowPassFilter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
LowPassFilter (Gain): -12 to 0 dB
Time Correction: 0.0 - 9.9ms (0.1ms step)
Dual HD EQ Front + Rear
Parametric Equalizer (Band 1): 20 - 100 Hz
Parametric Equalizer (Band 2): 63 - 315 Hz
Parametric Equalizer (Band 3): 125 - 500 Hz
Parametric Equalizer (Band 4): 250 - 1k Hz
Parametric Equalizer (Band 5): 500 - 2k Hz
Parametric Equalizer (Band 6): 1k - 4k Hz
Parametric Equalizer (Band 7): 2k - 7.2k Hz
Parametric Equalizer (Band 8): 5.8k - 12k Hz
Parametric Equalizer (Band 9): 9k - 20k Hz
Parametric Equalizer (Gain): -14 to +14
Application Volume Level Setting: -14 to +14
 
HDMI Section
Input Format 720p/480p/VGA
Output Format 480p
 
General
Power Requirement: 14.4 V. DC (11-16V allowable)
Pre Output Voltage (Before Clipping): 2 V / 10k ohms
Maximum Mounting Angle: 30°
 
Dimensions
Din Size: 1DIN chassis and 7” Capacitive Touch Screen
Chassis Size (W x H x D) mm: 178 x 50 x 164 mm
Nose Piece Size (W x H x D) mm: 190 x 121 x 22 mm
 
The Caravan, Camper and Truck Software considers following restrictions and limitations by calculating the route and also gives warnings whilst driving without calculated route in 40 countries*:
General through traffic restrictions for trucks (i.e. environmental zones)
Through traffic restrictions for all categories of dangerous goods
(i.e. explosives, flammables)
Turn and U-Turn restrictions for trucks
Restrictions for trailers
Limitations of length
Limitations of width
Limitations of height
Limitations of weight
Height and width limitations of tunnels and bridge pass throughs
Maximum allowed weight of bridges
* Andorra, Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Italy, Kazakhstan, Kosovo, Latvia, Liechtenstein, Lithuania, Luxembourg, Monaco, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Romania, Russia, San Marino, Serbia, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine, United Kingdom

Panašios prekės

ALPINE INE-W990HDMI
Kaina:
719 €
ALPINE INE-W928R
Kaina:
1299 €
ALPINE INE-W997D
Kaina:
1199 €
ALPINE X800D-V
Kaina:
1850 €
ALPINE X902D-G6
Kaina:
1449 €
ALPINE i902D-G7
Kaina:
1075 €
ALPINE X902D-OC3
Kaina:
1549 €
ALPINE X800D-S906
Kaina:
1849 €
ALPINE X801D-U
Kaina:
1199 €
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti