Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga automobiliams
ALPINE i902D-G7
Kaina: 1,075.00 €
3,711.76 Lt
Aprašymas
VW Golf 7 9” multimedijos sistema, veikianti su Apple CarPlay ir Android Auto - i902D-G7
 
Alpine pristato 2-os kartos Alpine Style sistemą, skirtą Golf 7: puiki sistemos integracija ir naujausios funkcijos. Tik Alpine siūlo didžiausią įmanomą ekraną (9") bei plačiausias medijos funkcijas, įskaitant Apple CarPlay ir Android Auto. Taip pat galėsite džiaugtis puikia šios nuostabios sistemos garso kokybe bei garso nustatymų gausa.
 
Puiki integracija automobilyje, naudojant aukščiausios kokybės komponentus.
Jokių kompromisų.
 
 
Puiki integracija automobilyje
 
Didelės raiškos 9" jutiklinis ekranas
Paverskite savo automobilio prietaisų skydelį aukštos klasės kino salės dalimi: Alpine sistemos akcentas - didelės raiškos 9" įstrižainės ekranas - didžiausias ekranas, kokį galite įsivaizduoti Volkswagen prietaisų skydelyje. Faktiškai tai daugiau nei du kartus didesnis ekranas už originalų 5" įstrižainės VW Golf 7 grotuvų RNS 310/315 ekraną. Šis ekstra didelis ekranas priblokš Jus didelės raiškos vaizdo kokybe - kad patikėtumėte, būtina pamatyti.
 
Multifunkciniai vairo mygtukai
Alpine sistema prijungta valdymui multifunkciniais vairo mygtukais. Tai reiškia, kad sumontavę savo automobilyje Alpine sistemą, Jūs neprarasite patogumo valdyti ją multifunkciniais vairo mygtukais - garso stiprumą, telefoną, įrašų perjungimą ir daug kitų komandų. Jeigu turite iPhone, Jūs netgi galėsite vairo mygtuko paspaudimu aktyvuoti Siri.
 
Vairuotojo informavimo ekranas
Mažas ekranas prietaisų skydelyje taip pat išlieka prijungtas prie Alpine sistemos ir indikuoja radijo stočių pavadinimus, dainų ir atlikėjų informaciją, skambučius, navigacijos artimiausio posūkio indikaciją bei daug kitos informacijos.
 
Parkavimo jutikliai
Jūsų automobilyje yra originali parkavimo jutiklių sistema? Įsirengę Alpine multimedijos sistemą, Jūs neprarasite šios parkavimo sistemos. Parkavimo sistema prijungiama prie Alpine ir ekrane matysite parkavimo sistemos informaciją. Automobilio parkavimo metu muzikos garsas sumažinamas, kad girdėtumėte parkavimo sistemos perspėjimo signalus. i902D-G7 / X902D-G7 2-os kartos parkavimo sistemų atvaizdavimo ekranas yra dar detalesnis.
 
Galinio vaizdo kamera
Jūsų Golf 7 yra galinio vaizdo kamera? Ją taip pat galite prijungti prie Alpine sistemos. Kamera aktyvuojama, įjungus atbulinės eigos pavarą. Jeigu Jūsų automobilyje nėra galinio vaizdo kameros, rekomenduojame įrengti ją papildomai.
 
Automobilio parametrų informacija
Alpine sistema pilnai suderinama su Golf 7 elektronikos sistema, todėl 9" ekrane matysite automobilio informaciją, pavyzdžiui tepalo temperatūrą ar turbinos slėgį.
 
Suderinama su Dynaudio garso sistema
Alpine Style sistemos suderinamos su originalia Golf 7 Dynaudio garso sistema. Papildomai reikalingas KWE- DY01G6 interfeisas, prijungiantis Alpine Style grotuvą prie Dynaudio stiprintuvo.
 
Start-up logotipas
Alpine pateikia 4 pagrindinius pasisveikinimo logotipus (Golf, GTI, GTD arba R), tačiau labai lengva susikurti savo asmeninį logotipą ir įkelti jį į sistemą.
 
Oro kondicionieriaus ekranas
i902D-G7 / X902D-G7 pateikia ekrane informaciją apie pasirinktą vairuotojo ir keleivio zonų temperatūrą, oro kondicionavimo sistemos nustatymus, sėdynių šildymą, ventiliatorių ir pan. Šių parametrų informacija ekrane užsidega kelioms sekundėms tuomet, kai juos reguliuojate.
 
Belaidžio krovimo konsolė
Labai patogus Golf 7 patobulinimas - belaidžio krovimo konsolė KCE-G6Qi. Šis nedidelis gumuotas padėkliukas puikiai telpa centrinėje Golf 7 konsolėje ir užtikrina Qi tipo belaidį įkrovimą šią technologiją turintiems telefonams. KCE-G6Qi galima naudoti su bet kuria Golf 7 originalia radija ar kitokia garso sistema.
 
 
Jūsų asmeninis multimedijos specialistas
 
Mėgaukitės dideliu ekranu
Dideliame Alpine sistemos ekrane galėsite žiūrėti filmus, muzikos klipus ar TV šou programas iš skirtingų vaizdo šaltinių - DVD (įrengiamas papildomai), USB laikmenų, išmaniųjų telefonų su HDMI sąsaja (papildomai reikalingas kabelis arba adapteris) ar kitų vaizdo šaltinių. Taip pat galite prijungti savo iPod ar iPhone ir mėgautis vaizdo įrašais 9" įstrižainės didelės raiškos ekrane. Eismo kamščių metu galėsite žiūrėti TV programas - tam skirtas naujasis Alpine DVB-T2 tiuneris (TUE-T220DV). Eismo saugumui vaizdo atkūrimas galimas tik tuomet, kai automobilis stovi.
 
Veikia su Apple CarPlay
Inovatyvūs i902D-G7 / X902D-G7, veikiantys su Apple CarPlay, suteikia galimybę išmaniai naudotis iPhone kelionių metu. Apple CarPlay suteikia galimybę iPhone vartotojams neįtikėtinai intuityviu būdu balso komanda ar paprastu ekrano palytėjimu skambinti ar atsiliepti į skambučius, naudotis žemėlapiais, klausytis muzikos ar peržiūrėti žinutes. Išlikite prisijungę ir kelionės metu mėgaukitės Spotify, internetinėmis radijo stotimis ar muzikos įrašais. Paprasčiausiai prijunkite savo CarPlay funkcijas turintį iPhone prie Alpine grotuvo USB jungties ir Jūs jau pasiruošę!.
 
Veikia su Android Auto
Android Auto buvo sukurtas su mintimis apie eismo saugumą. Patogus ir intuityvus vartotojo interfeisas, integruotas valdymas multifunkciniais vairo mygtukais, naujos balso komandos - visa tai sukurta, kad galėtumėte visą dėmesį sutelkti saugiam vairavimui. Android Auto automatiškai pateikia Jums naudingos informacijos, kuri pateikiama atskirais užrašais tuomet, kai jos reikia. Abi sistemos - tiek Apple CarPlay, tiek Android Auto - gali naudoti i902D-G7 / X902D-G7 navigacijos anteną tam, kad esama automobilio pozicija būtų nustatoma tiksliau..
 
Integruotos Bluetooth® technologijos
Integruotas Bluetooth® modulis leidžia naudotis mobiliuoju telefonu, prijungus jį belaidžiu ryšiu. Reguliarus programinės įrangos atnaujinimas užtikrina jungiamumą su naujausiais telefonais. Intuityvus vartotojo interfeisas naudojimąsi padaro lengvu ir paprastu. Bluetooth® leidžia transliuoti muziką iš telefono: garso įrašai ar netgi internetinio radijo transliacijos belaidžiu ryšiu perduodamos į Alpine garso sistemą.
 
Prijunkite savo išmanųjį telefoną
Nenorite naudoti Apple CarPlay arba turite, pavyzdžiui, iPhone 4 / 4S? Galite prijungti jį ir klausytis muzikos įrašų savo automobilyje ar įkrauti telefono bateriją.
 
DAB/DAB+ skaitmeninis radijas
Integruotame DAB/DAB+/DMB imtuve naudojamos pažangiausiois skaitmeninės technologijos, užtikrinančios stabilų ir švarų radijo programų priėmimą.DAB taip pat suteikia daug papildomų privalumų, lyginant su FM transliacijomis: daug platesnis radijo stočių pasirinkimas, patogus radijo stočių pasirinkimas pagal pavadinimą ar transliuojamos programos žanrą.
 
Papildomas DVD grotuvas
Praplėskite Alpine sistemą DVD ir CD atkūrimo galimybe. DVE-5300 puikiai įsikomponuoja originalaus VW CD grotuvo vietoje Golf 7 daiktadėžėje ar kitoje patogioje vietoje. Vaizdo kokybę užtikrina HDMI technologijos, o valdytite grotuvą liečiamuoju sistemos ekranu.
 
USB/Aux jungtis
i902D-G7 komplektacijoje yra specialus kabelis originalios USB / AUX jungties, esančios centrinėje konsolėje, prijungimui, taip išsaugant šią patogioje vietoje esančią jungtį.
 
Hi-Res Audio atkūrimas
Alpine grotuvas gali atkurti FLAC formato garso įrašus – įskaitant 24/96 ir 24/192 Hi-Res Audio.
 
Profesionalus ekvalaizeris
i902D-G7 / X902D-G7 užtikrina plačiausią garso nustatymų spektrą, kad galėtumėte sureguliuoti Golf garso sistemą pagal savo poreikius ir reikalavimus. Integruotas dvigubas 9-juostų parametrinis ekvalaizeris leidžia profesionaliai tiksliai sureguliuoti atskirai priekinių ir galinių garsiakalbių nustatymus. Golf 7 Dynaudio garso sistemos prijungimui reikalingas papildomas adapteris KWE-DY01G6.
 
Standartiniai garso nustatymai
10 standartinių garso nustatymų leidžia greitai perjungti į skirtingus garso ekvalaizerio parametrų parinkimus, tokius kaip Rock, Pop ar Jazz.
 
Faderis ir balansas
Pastumkite liečiamajame ekrane klausymo pozicijos žymeklį į norimą automobilio salono vietą, taip keisdami faderio ir balanso nustatymus.
 
Dažnių filtrai
Skaitmeninis dažnių filtras leidžia nustatyti dažnių filtravimo ribas taip, kad garso signalas atitiktų automobilio garsiakalbių parametrus ir garsas būtų atkuriamas švariai, be iškraipymų.
 
Skaitmeninė laiko korekcija
Laiko korekcija leidžia virtualiai reguliuoti atstumą nuo kiekvieno garsiakalbio iki klausytojo pozicijos, užvėlinant arčiausiai esančių garsiakalbių laiką. Tuo būdu sukuriamas pojūtis, kad klausytojas yra centre tarp garsiakalbių.
 
 
Mobilioji navigacija Jūsų automobiliui Volkswagen Golf 7
 
Tiesioginė mobiliosios navigacijos prieiga
i902D-G7 mygtukų zonos dešinėje pusėje yra didelis navigacijos mygtukas, kurį paspaudus Alpine automatiškai įjungia mobiliąją navigaciją - tiek su Apple CarPlay, tiek su Android Auto.
 
GPS ir Glonass
Daugiau palydovų - didesnis tikslumas. Šis Alpine grotuvas veikia su GPS palydovų signalais ir taip pat priima Glonass palydovų pozicionavimo duomenis.Tai didelis privalumas keliaujant vietovėse, kuriose daug daugiaaukščių pastatų, bei kalnuose. Tiek Apple CarPlay, tiek Android Auto naudoja Alpine palydovinio signalo anteną tikslesniam pozicijos nustatymui.
 
Mobilioji navigacija su Apple CarPlay
Maps padės Jums pasiekti kelionės tikslą, pranešdama balsu apie artėjančias sankryžas bei pateikdama vaizdinius lengvai perskaitomus įspėjimus. Sankryžai priartėjus, žemėlapio ekranas išdidinamas tam, kad aiškiai matytumėte, kuria kryptimi reikia važiuoti. Viso maršruto eigoje dideli ženklai ir nuorodos žymės reikalingą kryptį bei perspės, kiek kelionės dar liko. Ieškote savo maršrute degalinės, restorano ar kavinės? Nauji navigacijos ekrano mygtukai padės greitai rasti artimiausią degalinę, restoraną ar kavinę bei nurodys, kiek laiko sugaišite užsukdami į pasirinktą vietą. Paspauskite Alpine grotuvo navigacijos mygtuką du kartus ir tiesiogiai įjungsite Apple CarPlay, neklaidžiodami po pasirinkimų meniu.
 
Mobilioji navigacija su Android Auto
Leiskite Google Maps rodyti Jums kelią. Lengva keliauti, naudojant nemokamą navigaciją su nuorodomis balsu, nuolat atnaujinama eismo informacija, kelio juostų pasirinkimo rekomendacijomis ir dar daug kitų naudingų funkcijų. Nesvarbu, ar naudosite telefono, ar automobilio grotuvo ekrane, Android Auto buvo sukurtas su mintimis apie eismo saugumą. Didesni liečiamieji mygtukai, patogus ir paprastas valdymas, visa tai leidžia vairuotojui nesiblaškyti ir susikaupti pagrindiniam tikslui - vairuoti saugiai. i902D-G7 sklandžiai dirba su Android Auto ir Google maps. Android Auto gali naudoti Alpine grotuvo navigacijos anteną tam, kad esama automobilio pozicija būtų nustatoma tiksliau.
 
 
FEATURES
 
Tuner
Memory Pre-sets (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
Memory: Auto Memory
Seek Mode: Local / DX Selection
 
RDS
RDS Functions: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT
 
DAB Tuner
DAB+ Tuner Built-in
DAB+/DMB Supported
DAB+ Slideshow Service
DLS (Dynamic Label Service)
DAB Service Following
RDS Fallback (where available)
Service Pre-set: 18 Pre-set Memory
Auto Ensemble/Service Memory
Service Search Function
PTY Search Function
Alphabet Search Function
Antenna Power Supply Selection
 
BLUETOOTH®
Built-in BLUETOOTH® Module
Wide Band Speech Technology
HFP (Hands-Free Profile) Compatible
Streaming Music: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Compatible
Streaming Music Control: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) Ver.1.5 Compatible
Advanced BLUETOOTH® Technology
Connection: SSP (Simple Secure Pairing) Supported
Individual Profile Connection Hands Free Phone and Music Streaming
Phone Book: Phone Book Synchronization
Speed Dial: 4 Pre-set Memory (per phone)
Multiple Phone Number Registration: 5 Phone Numbers can be stored for one name
Device Name Display
Auto Answer
Call History Display: Outgoing Calls / Incoming Calls / Missed Calls
Redial Function
Speech Volume Level Adjustment: Possible for Outgoing and Incoming Volume
DTMF (Touch-Tone) Function
Signal Strength Indicator
Battery Level Indicator
Menu Language Selection: 24 Languages
Firmware Updatable
 
Made for iPod® / iPhone®
Compatibility for iPod/iPhone: compatible with all models except 1st and 2nd generation iPhone
Connection: KCU-461iV / KCU-471i Required (Sold separately)
Music & Video Playback Compatible with KCU-461iV only
Available Selections: Playlist / Artist / Album /Song / Podcast / Genre / Composer / Audiobook
Alphabet Search
Artwork Display
Direct Up / Down: Playlist / Artist / Album / Genre / Composer
M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Albums, All
Repeat
Battery Charging  
 
Connectivity
Works with Apple CarPlay (requires CarPlay enabled iPhone)
Works with Android Auto (Requires Android Auto enabled smartphone)
 
USB Media Connection
USB Connection: USB Extension Cable Included
Music Playback: FLAC/MP3/WMA/AAC compatible
Video Playback: MP4 compatible
File / Folder Name Search
Tag Info Search
Folder Up / Down
M.I.X. Random Play
Repeat
 
Sound Tuning
Bass Engine SQ
Bass Engine™ Pro
Subwoofer Level Adjustment
Subwoofer Phase Select
2 V High Voltage PreOut
Equalizer: Flat, Pops, Rock, News, Jazz, Electrical Dance, Hip Hop, Easy Listening, Country, Classical
Dual HD EQ (9-band Parametric Equalizer front/rear)
6 Channel Digital Time Correction
Digital Crossover Setting
Customized Sound Setting by Car Type
MediaXpander HD
Application Volume Level Setting
Sound Setting Data Download
Easy, Step-by-Step Sound Customization
Alpine TuneIt App ready
 
General
Power Output: 4 x 50 W High Power Amplifier
Advanced Power IC
Display: 9′′ Capacitive WVGA High Resolution Display
White LED Backlighting System
Control Type: Touch, Drag, Flick
My Favourites Function
Automatic Setting Change for 2 Users
High Grade Audiophile Design
3 PreOuts (2 V, Front / Rear / Subwoofer) KTX-PRE1 Required (Sold separately)
AUX-In: 1 A/V AUX Input (3.5mm micro jack)
Steering Wheel Remote Control Function
OEM Sub-display Function
Remote Control Ready
Navigation Guidance Mix
Camera Connection & Built-in Controls for Multi-View Cameras / compatible with original camera
Camera Guide Line Adjustment
Rear-view Camera Display Automatic Boot-up
Simple Mode & Info Mode Display Selection
Visual EQ
Live Contrast Adjustment
Menu Language: 24 Languages (for AV / Bluetooth), 29 Languages (Navigation Menu and Voice Guidance)
Clock
Auto Dimmer
Anti-theft security code
Firmware Updatable
Original Golf 6 hands-free Microphone Connection
Power Antenna Lead
Remote Turn-On
HDMI Input (Alpine Special HDMI connector required)
Engine Start-Stop unaffected
CAN Connection Interface Included
Ready for optional DVD Player DVE-5300
 
Installation
Includes installation brackets, wiring harness and CAN bus interface for complete installation.
 
 
SPECIFICATIONS
 
Screen
Screen Size: 9 inch Capacitive WVGA
LCD Type: Transparent Type TN LCD
Operation System: TFT Active Matrix
Number of Picture Elements: 1,152,000 pixels (800 x 3 x 480)
Illumination System: White LED Backlighting
Effective Number of Picture Elements: 99.99%
Colour System: NTSC, PAL
 
Max Power Output Ratings
Max Power Output: 4 x 50 W
 
FM Tuner
Tuning Range: 87.5 - 108.0 MHz
Mono Usable Sensitivity: 8.1 dBf (0.7 µV / 75 ohms)
50dB Quieting Sensitivity: 12 dBf (1.1 µV / 75 ohms)
Alternate Channel Selectivity: 80 dB
Signal-to-Noise Ratio: 65 dB
Stereo Separation: 35 dB
Capture Ratio: 2 dB
 
MW Tuner
Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
Usable Sensitivity (IEC Standard): 25.1 µV / 28 dBf
 
LW Tuner
Tuning Range: 153 - 281 kHz
Usable Sensitivity (IEC Standard): 31.6 µV / 30 dBf
 
USB
USB Requirements: USB 2.0
Max. Power Consumption: 1,500 mA (CDP Support)
USB Class: Mass Storage Class, Play From Device
File System: FAT 16/32
MP3 Decoding: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
WMA Decoding: Windows Media™ Audio
AAC Decoding: ACC-LC format ′′.m4a′′ file
Flac Decoding
USB Video playback (AVI/MP4/MKV file with H.264 Video and MP3/AAC Audio)
Number of Channels: 2-Channel (Stereo)
Frequency Response: 5 - 20k Hz ±1 dB *Frequency Response may differ depending on the encoder software/bit rate
Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008%
Dynamic Range(at 1kHz): 95 dB
Signal-to-Noise Ratio: 100 dB
Channel Separation (at 1kHz): 85 dB
 
GPS / Glonass
GPS / Glonass compatible navigation antenna included
 
BLUETOOTH®
BLUETOOTH® Version: Bluetooth V3.0+EDR
Output Power: +4 dBm Max. (Power class 2)
HFP: HFP (Hands Free Profile)
OPP (Object Push Profile)
PBAP (Phone Book Access Profile)
HSP (Head Set Profile)
A2DP: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
AVRCP: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)
SPP (Serial Port Profile)
 
Sound Tuning
Subwoofer Level Adjustment: 0 to +15
Subwoofer Phase Setting: 0° or 180°
BASS ENGINE SQ: 5Mode, Level 0 to +6
High Pass Filter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
High Pass Filter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
High Pass Filter (Gain): -12 to 0 dB
Low Pass Filter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
Low Pass Filter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
Low Pass Filter (Gain): -12 to 0 dB
Time Correction: 0.0 - 9.9ms (0.1ms step)
Dual HD EQ Front + Rear
Parametric Equalizer (Band 1): 20 - 100 Hz
Parametric Equalizer (Band 2): 63 - 315 Hz
Parametric Equalizer (Band 3): 125 - 500 Hz
Parametric Equalizer (Band 4): 250 - 1k Hz
Parametric Equalizer (Band 5): 500 - 2k Hz
Parametric Equalizer (Band 6): 1k - 4k Hz
Parametric Equalizer (Band 7): 2k - 7.2k Hz
Parametric Equalizer (Band 8): 5.8k - 12k Hz
Parametric Equalizer (Band 9): 9k - 20k Hz
Parametric Equalizer (Gain): -14 to +14
Application Volume Level Setting: -14 to +14
 
HDMI Section
Input Format 720p/480p/VGA
Output Format 480p
 
General
Power Requirement: 14.4 V. DC (11-16V allowable)
Pre Output Voltage (Before Clipping): 2 V / 10k ohms
Maximum Mounting Angle: 30°
 
Dimensions
i902D-G7 / X902D-G7: Fits for Volkswagen Golf 7
Chassis Size (W x H x D) mm: 178 x 50 x 164 mm
 
Compatible Cars
Maker Model Model year
Volkswagen Golf VII * 2013 - 2016
Volkswagen Golf VII * ** 2017 →
* Excluding Golf Sportsvan, e-Golf, GTE and cars with Active Info Display (AID). We are not able to retain the traffic sign recognition. A few other functions or settings are retained but may be controlled in a different fashion.
** not for cars with Discover Pro

Panašios prekės

ALPINE INE-W928R
Kaina:
1299 €
ALPINE X902D-F
Kaina:
1350 €
ALPINE INE-W997D
Kaina:
1199 €
ALPINE X902D-OC3
Kaina:
1549 €
ALPINE X800D-V
Kaina:
1850 €
ALPINE X800D-U
Kaina:
1400 €
ALPINE X902D-DU
Kaina:
1520 €
ALPINE INE-W990BT
Kaina:
719 €
ALPINE X802DC-U
Kaina:
1250 €
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti