Mano palyginimai (0)

Mano palyginimai

Uždaryti
Vaizdo ir garso įranga automobiliams
ALPINE i902D-DU
Kaina: 1,120.00 €
3,867.14 Lt
Aprašymas
Sukurta Fiat Ducato 3 ir jo bazėje kurtiems autokemperiams
 
9” multimedijos sistema su Apple CarPlay ir Android Auto, skirta Fiat Ducato 3, Citroën Jumper 2 ir Peugeot Boxer 2 - i902D-DU
Alpine pristato 2-os kartos Alpine Style sistemą, skirtą Fiat Ducato 3, Citroën Jumper 2 ir Peugeot Boxer 2: puiki sistemos integracija ir naujausios funkcijos Jūsų kemperiui. Tik Alpine siūlo didžiausią įmanomą ekraną (9"), montuojamą prie prietaisų skydėlio taip, kad būtų patogiai pasiekiamas iš vairuotojo vietos, bei plačiausias medijos funkcijas, įskaitant Apple CarPlay ir Android Auto. Taip pat galėsite džiaugtis puikia šios nuostabios sistemos garso kokybe bei garso nustatymų gausa.
 
Puiki integracija automobilyje, naudojant aukščiausios kokybės komponentus.
Jokių kompromisų.
 
 
Premium navigacijos sistema, sukurta išskirtinai Fiat Ducato
 
Sukurta Fiat Ducato 3 ir jo pagrindu gaminamiems kemperiams
i902D-DU sukurtas išskirtinai Fiat Ducato 3 (Type 250/251, gaminamam nuo 2006 metų, įskaitant 2011 ir 2014 atnaujintus modelius), Citroen Jumper 2 ir Peugeot Boxer 2. Šis modelis skirtas automobiliams su 1DIN radijomis arba radijo paruošimu. Jeigu Jūsų automobilyje yra 2DIN radija ar navigacijos sistema, Jūs galite ją pakeisti į i902D-DU, tačiau tam reikės keleto papildomų panelės detalių.
 
Lengvai pasiekiamas vairuotojui
Patogumas yra labai svarbus faktorius, ypač ilgose kelionėse, kai reikia dažnai perjungti radijo stotis arba navigacijos nustatymus. Alpine Style sistema sukurta taip, kad yra iškilusi iš prietaisų panelės - tokiu būdu ji yra arčiau vairuotojo ir ją galima pasiekti lengvai, nesilenkiant į priekį. Žemiau ekrano yra dideli mygtukai, kuriais tiesiogiai galima pasirinkti garso šaltinį, reguliuoti garso stiprumą, telefoną ir pan.
 
Labai didelis 23cm (9'') jutiklinis ekranas
Sistemos pagrindas yra didžiulis 23cm įstrižainės jutiklinis ekranas – faktiškai jis yra tokio pat dydžio, kaip ir Apple iPad® ekranas. Tai leidžia vairuojant puikiai matyti navigacijos žemėlapį, užrašus bei skaičius. Žinoma, tai užtikrina didesnį saugumą - kuo mažiau dėmesio reikia skirti navigacijai, tuo daugiau dėmesio skiriama saugiam vairavimui. Ekrane užsidegantus jutikliniai mygtukai taip pat labai dideli, o tai palengvina sistemos valdymą.
 
Multifunkcinio vairo mygtukai
Jeigu Jūsų Ducato vairas yra su multifunkciniais mygtukais, Jūs galėsite jais taip pat valdyti i902D-DU. Alpine Style sistema prijungiama prie automobilio elektronikos sistemos ir atpažįsta multifunkcinių vairo mygtukų komandas, tokias kaip garso, telefono valdymą, valdymą balsu ir nutildymą. Tai dar viena funkcija, kuri skirta komfortiškai ir saugiai kelionei Jūsų kemperiu užtikrinti.
 
Puikus dizainas
i902D-DU ekrano rėmelis nudažytas nuostabiai blizgančia juoda spalva ir puikiai priderintas prie Ducato panelės. Dėl savo iškilusio tvirtinimo jis atrodo beveik kabantis ore. Ekrano korpuse netgi įmontuotas Bluetooth laisvų rankų įrangos mikrofonas.
 
Vaizdo kameros
Galinio vaizdo kamera aktyvuojama automatiškai, įjungus atbulinę pavarą. Maža to, važiuojant greitkeliu ir norint pasitikrinti prikabintą priekabą ar vežamus dviračius, paspauskite ekrane esantį kameros mygtuką ir įjungsite galinio vaizdo kamerą.
 
Galite prijungti netgi 3 kameras
Naudojant papildomą KCX-C250MC interfeisą galima prijungti netgi 3 kameras, įskaitant priekinę ir šoninę. Kamerų vaizdus perjungsite paliesdami jutiklinį ekraną. Alpine siūlo platų pasirinkimą skirtingų kamerų.
 
 
Puikiausia navigacija kemperiams
 
Tiesioginė mobiliosios navigacijos prieiga
i902D-DU mygtukų zonos dešinėje pusėje yra didelis navigacijos mygtukas, kurį paspaudus Alpine automatiškai įjungia mobiliąją navigaciją - tiek su Apple CarPlay, tiek su Android Auto.
 
GPS ir Glonass
Daugiau palydovų - didesnis tikslumas. Šis Alpine grotuvas veikia su GPS palydovų signalais ir taip pat priima Glonass palydovų pozicionavimo duomenis.Tai didelis privalumas keliaujant vietovėse, kuriose daug daugiaaukščių pastatų, bei kalnuose. Tiek Apple CarPlay, tiek Android Auto naudoja Alpine palydovinio signalo anteną tikslesniam pozicijos nustatymui.
 
Mobilioji navigacija su Apple CarPlay
Maps padės Jums pasiekti kelionės tikslą, pranešdama balsu apie artėjančias sankryžas bei pateikdama vaizdinius lengvai perskaitomus įspėjimus. Sankryžai priartėjus, žemėlapio ekranas išdidinamas tam, kad aiškiai matytumėte, kuria kryptimi reikia važiuoti. Viso maršruto eigoje dideli ženklai ir nuorodos žymės reikalingą kryptį bei perspės, kiek kelionės dar liko. Ieškote savo maršrute degalinės, restorano ar kavinės? Nauji navigacijos ekrano mygtukai padės greitai rasti artimiausią degalinę, restoraną ar kavinę bei nurodys, kiek laiko sugaišite užsukdami į pasirinktą vietą. Paspauskite Alpine grotuvo navigacijos mygtuką du kartus ir tiesiogiai įjungsite Apple CarPlay, neklaidžiodami po pasirinkimų meniu.
 
Mobilioji navigacija su Android Auto
Leiskite Google Maps rodyti Jums kelią. Lengva keliauti, naudojant nemokamą navigaciją su nuorodomis balsu, nuolat atnaujinama eismo informacija, kelio juostų pasirinkimo rekomendacijomis ir dar daug kitų naudingų funkcijų. Nesvarbu, ar naudosite telefono, ar automobilio grotuvo ekrane, Android Auto buvo sukurtas su mintimis apie eismo saugumą. Didesni liečiamieji mygtukai, patogus ir paprastas valdymas, visa tai leidžia vairuotojui nesiblaškyti ir susikaupti pagrindiniam tikslui - vairuoti saugiai. i902D-DU sklandžiai dirba su Android Auto ir Google maps. Android Auto gali naudoti Alpine grotuvo navigacijos anteną tam, kad esama automobilio pozicija būtų nustatoma tiksliau.
 
 
Jūsų asmeninis multimedijos specialistas
 
Dideliame ekrane žiūrėti filmus dar maloniau
Dideliame Alpine sistemos ekrane galėsite žiūrėti filmus, muzikos klipus ar TV šou programas iš skirtingų vaizdo šaltinių - DVD (įrengiamas papildomai), USB laikmenų, išmaniųjų telefonų su HDMI sąsaja (papildomai reikalingas kabelis arba adapteris) ar kitų vaizdo šaltinių. Taip pat galite prijungti savo iPod ar iPhone ir mėgautis vaizdo įrašais 9" įstrižainės didelės raiškos ekrane. Eismo saugumui vaizdo atkūrimas galimas tik tuomet, kai automobilis stovi.
 
Veikia su Apple CarPlay
Inovatyvus i902D-DU, veikiantis su Apple CarPlay, suteikia galimybę išmaniai naudotis iPhone kelionių metu. Apple CarPlay suteikia galimybę iPhone vartotojams neįtikėtinai intuityviu būdu balso komanda ar paprastu ekrano palytėjimu skambinti ar atsiliepti į skambučius, naudotis žemėlapiais, klausytis muzikos ar peržiūrėti žinutes. Išlikite prisijungę ir kelionės metu mėgaukitės Spotify, internetinėmis radijo stotimis ar muzikos įrašais. Paprasčiausiai prijunkite savo CarPlay funkcijas turintį iPhone prie Alpine grotuvo USB jungties ir Jūs jau pasiruošę!.
 
Veikia su Android Auto
Android Auto buvo sukurtas su mintimis apie eismo saugumą. Patogus ir intuityvus vartotojo interfeisas, integruotas valdymas multifunkciniais vairo mygtukais, naujos balso komandos - visa tai sukurta, kad galėtumėte visą dėmesį sutelkti saugiam vairavimui. Android Auto automatiškai pateikia Jums naudingos informacijos, kuri pateikiama atskirais užrašais tuomet, kai jos reikia. Abi sistemos - tiek Apple CarPlay, tiek Android Auto - gali naudoti i902D-DU navigacijos anteną tam, kad esama automobilio pozicija būtų nustatoma tiksliau..
 
Integruotos Bluetooth® technologijos
Integruotas Bluetooth® modulis leidžia naudotis mobiliuoju telefonu, prijungus jį belaidžiu ryšiu. Reguliarus programinės įrangos atnaujinimas užtikrina jungiamumą su naujausiais telefonais. Intuityvus vartotojo interfeisas naudojimąsi padaro lengvu ir paprastu. Bluetooth® leidžia transliuoti muziką iš telefono: garso įrašai ar netgi internetinio radijo transliacijos belaidžiu ryšiu perduodamos į Alpine garso sistemą.
 
Prijunkite savo išmanųjį telefoną
Alpine sistema pilnai suderinama su naujausiais išmaniaisiais telefonais, tokiais kaip iPhone 6S ar Samsung Galaxy S6 Edge. Tai suteikia dayg patogumų: galite naudotis telefone esančiais muzikos ar vaizdo skaitmeniniais įrašais, telefonų knygute ar paprasčiausiai įkrauti telefono bateriją. Galite netgi aktyvuoti Siri ir patogiai bei saugiai valdyti savo iPhone balsu.
 
DAB/DAB+ skaitmeninis radijas
Integruotame DAB/DAB+/DMB imtuve naudojamos pažangiausiois skaitmeninės technologijos, užtikrinančios stabilų ir švarų radijo programų priėmimą.DAB taip pat suteikia daug papildomų privalumų, lyginant su FM transliacijomis: daug platesnis radijo stočių pasirinkimas, patogus radijo stočių pasirinkimas pagal pavadinimą ar transliuojamos programos žanrą.
 
Prijunkite DVB-T skaitmeninės televizijos imtuvą
Alpine siūlo keletą DVB-T skaitmeninės televizijos imtuvų ir antenų, kurius galima prijungti prie i902D-DU. Televizijos pasirinkimas yra labai puikus sprendimas, ypač užstrigus eismo kamščiuose.
 
Papildomas DVD grotuvas
Praplėskite Alpine sistemą DVD ir CD atkūrimo galimybe. DVE-5300 yra 1DIN dydžio ir puikiai įsikomponuoja daiktadėžėje ar kitoje vietoje.. Vaizdo kokybę užtikrina HDMI technologijos, o valdysite grotuvą liečiamuoju sistemos ekranu.
 
Garso nustatymai
i902D-DU suteikia daug garso nustatymo funkcijų tam, kad galėtumėte pagal savo norus ir automobilio garso sistemos galimybes pasiekti geriausią garso sistemos skambesį: ekvalaizeris, dažnių filtrai ir netgi laiko korekcija.
 
 
FEATURES
 
Tuner
Memory Presets: Preset Stations (FM: 24 / MW: 6 / LW: 6)
Memory: Auto Memory
Seek Mode: Local / DX Selection
 
RDS
RDS Functions: PI, PS, AF, TA, TP, PTY, NEWS, RADIO TEXT
 
DAB Tuner
DAB+ Tuner Built-in
DAB+/DMB Supported
DAB+ Slideshow Service
DLS (Dynamic Label Service)
DAB Service Following
RDS Fallback (where available)
Service Preset: 18 Preset Memory
Auto Ensemble/Service Memory
Service Search Function
PTY Search Function
Alphabet Search Function
Antenna Power Supply Selection
 
BLUETOOTH®
Built-in BLUETOOTH® Module
Wide Band Speech Technology
HFP (Hands-Free Profile) Compatible
Streaming Music: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile) Compatible
Streaming Music Control: AVRCP (Audio / Video Remote Control Profile) Ver.1.5 Compatible
Advanced BLUETOOTH® Technology
Connection: SSP (Simple Secure Pairing) Supported
Individual Profile Connection Hands Free Phone and Music Streaming
Phone Book: Phone Book Synchronization
Speed Dial: 4 Preset Memory (per phone)
Multiple Phone Number Registration: 5 Phone Numbers can be stored for one name
Device Name Display
Auto Answer
Call History Display: Outgoing Calls / Incoming Calls / Missed Calls
Redial Function
Speech Volume Level Adjustment: Possible for Outgoing and Incoming Volume
DTMF (Touch-Tone) Function
Signal Strength Indicator
Battery Level Indicator
Menu Language Selection: 24 Languages
Firmware Updatable
Microphone integrated
 
Made for iPod® / iPhone®
Compatibility for iPod/iPhone: Made for iPod touch 5th/4th/3rd/2nd/1st Gen., iPod nano 7th/6th/5th/4th/3rd/ Gen., iPod classic 160GB/120GB/80GB, iPod with video, iPhone 7 and 7 Plus, iPhone 6 and 6 Plus, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, iPhone 3GS, iPhone 3G
Connection: KCU-461iV / KCU-471i Required (Sold separately)
Music & Video Playback Compatible with KCU-461iV only
Available Selections: Playlist / Artist / Album /Song / Podcast / Genre / Composer / Audiobook
Alphabet Search
Artwork Display
Direct Up / Down: Playlist / Artist / Album / Genre / Composer
M.I.X. (Shuffle) Play: Song, Albums, All
Repeat
Battery Charging  
 
Connectivity
Works with Apple CarPlay (requires CarPlay enabled iPhone)
Works with Android Auto (Requires Android Auto enabled smartphone)
 
USB Media Connection
USB Connection
Music and Video Playback: FLAC/MP3/WMA/AAC/AVI/MP4/MKV Playback
File / Folder Name Search
Tag Info Search
Folder Up / Down
M.I.X. Random Play
Repeat
 
Sound Tuning
Bass Engine SQ
Bass Engine™ Pro
Subwoofer Level Adjustment
Subwoofer Phase Select
2 V High Voltage PreOut
Equalizer: Flat, Pops, Rock, News, Jazz, Electrical Dance, Hip Hop, Easy Listening, Country, Classical
Dual HD EQ (9-band Parametric Equalizer front/rear)
6 Channel Digital Time Correction
Digital Crossover Setting
Customized Sound Setting by Car Type
MediaXpander HD
Application Volume Level Setting
Sound Setting Data Download
Easy, Step-by-Step Sound Customization
Alpine TuneIt App ready
 
General
Power Output: 4 x 50 W High Power Amplifier
Advanced Power IC
Display: 9′′ Capacitive WVGA High Resolution Display
White LED Backlighting System
50/50 Split Screen: Left / Right Position Changeable
Control Type: Touch, Drag, Flick
My Favourites Function
Automatic Setting Change for 2 Users
High Grade Audiophile Design
3 PreOuts (2 V, Front / Rear / Subwoofer) KTX-PRE1 Required (Sold separately)
AUX-In: 1 A/V AUX Input  (RCA)
Steering Wheel Remote Control Function
Remote Control Ready
Camera Connection & Built-in Controls for Multi-View Cameras
Camera Guide Line Adjustment
Rear view Camera Display Automatic Boot-up
Simple Mode & Info Mode Display Selection
Visual EQ
Live Contrast Adjustment
Menu Language: 24 Languages (for AV / Bluetooth), 29 Languages (Voice Guidance)
Clock
Auto Dimmer
Anti-theft security code
Firmware Updatable
Microphone integrate
Power Antenna Lead
Remote Turn-On
HDMI Input (Alpine Special HDMI connector required)
Engine Start-Stop unaffected
SWRC Interface Included
Ready for optional DVD Player DVE-5300
 
Installation
Includes installation brackets, wiring harness and SWRC interface for complete installation.
 
 
SPECIFICATIONS
 
Screen
Screen Size: 9 inch Capacitive WVGA
LCD Type: Transparent Type TN LCD
Operation System: TFT Active Matrix
Number of Picture Elements: 1,152,000 pixels (800 x 3 x 480)
Illumination System: White LED Backlighting
Effective Number of Picture Elements: 99.99%
Colour System: NTSC, PAL
 
Max Power Output Ratings
Max Power Output: 4 x 50 W
 
FM Tuner
Tuning Range: 87.5 - 108.0 MHz
Mono Usable Sensitivity: 8.1 dBf (0.7 µV / 75 ohms)
50dB Quieting Sensitivity: 12 dBf (1.1 µV / 75 ohms)
Alternate Channel Selectivity: 80 dB
Signal-to-Noise Ratio: 65 dB
Stereo Separation: 35 dB
Capture Ratio: 2 dB
 
MW Tuner
Tuning Range: 531 - 1,602 kHz
Usable Sensitivity (IEC Standard): 25.1 µV / 28 dBf
 
LW Tuner
Tuning Range: 153 - 281 kHz
Usable Sensitivity (IEC Standard): 31.6 µV / 30 dBf
 
USB
USB Requirements: USB 2.0
Max. Power Consumption: 1,500 mA (CDP Support)
USB Class: Mass Storage Class, Play From Device
File System: FAT 16/32
MP3 Decoding: MPEG-1/2 AUDIO Layer-3
WMA Decoding: Windows Media™ Audio
AAC Decoding: ACC-LC format ′′.m4a′′ file
Flac Decoding
USB Video playback (AVI/MP4/MKV file with H.264 Video and MP3/AAC Audio)
Number of Channels: 2-Channel (Stereo)
Frequency Response: 5 - 20k Hz ±1 dB *Frequency Response may differ depending on the encoder software/bit rate
Total Harmonic Distortion (at 1kHz): 0.008%
DynamicRange(at 1kHz): 95 dB
Signal-to-Noise Ratio: 100 dB
Channel Separation (at 1kHz): 85 dB
 
GPS / Glonass
GPS / Glonass compatible navigation antenna included
 
BLUETOOTH®
BLUETOOTH® Version: Bluetooth V3.0+EDR
Output Power: +4 dBm Max. (Power class 2)
HFP: HFP (Hands Free Profile)
OPP (Object Push Profile)
PBAP (Phone Book Access Profile)
HSP (Head Set Profile)
A2DP: A2DP (Advanced Audio Distribution Profile)
AVRCP: AVRCP (Audio/Video Remote Control Profile)
SPP (Serial Port Profile)
 
Sound Tuning
Subwoofer Level Adjustment: 0 to +15
Subwoofer Phase Setting: 0° or 180°
BASS ENGINE SQ: 5Mode, Level 0 to +6
HighPassFilter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
HighPassFilter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
HighPassFilter (Gain): -12 to 0 dB
LowPassFilter: 20 / 25 / 31.5 / 40 / 50 / 63 / 80 / 100 / 125 / 160 / 200 Hz
LowPassFilter (Slope): Off / -6 / -12 / -18 / -24 dB/oct.
LowPassFilter (Gain): -12 to 0 dB
Time Correction: 0.0 - 9.9ms (0.1ms step)
Dual HD EQ Front + Rear
Parametric Equalizer (Band 1): 20 - 100 Hz
Parametric Equalizer (Band 2): 63 - 315 Hz
Parametric Equalizer (Band 3): 125 - 500 Hz
Parametric Equalizer (Band 4): 250 - 1k Hz
Parametric Equalizer (Band 5): 500 - 2k Hz
Parametric Equalizer (Band 6): 1k - 4k Hz
Parametric Equalizer (Band 7): 2k - 7.2k Hz
Parametric Equalizer (Band 8): 5.8k - 12k Hz
Parametric Equalizer (Band 9): 9k - 20k Hz
Parametric Equalizer (Gain): -14 to +14
Application Volume Level Setting: -14 to +14
 
HDMI Section
Input Format 720p/480p/VGA
Output Format 480p
 
General
Power Requirement: 14.4 V. DC (11-16V allowable)
Pre Output Voltage (Before Clipping): 2 V / 10k ohms
Maximum Mounting Angle: 30°
 
Dimensions
i902D-DU: Fits for Fiat Ducato III (250), CITROËN Jumper II (250)  and Peugeot Boxer II (250)
Chassis Size (W x H x D) mm: 178 x 50 x 164 mm
 
Compatible Cars
 
Maker Model Model year
Fiat Ducato III (250) 06/2006 →
Fiat Ducato III Facelift (250) 2011 - 2014
Fiat Ducato III (290) 2014 →
Citroën Jumper II (250) 06/2006 →
Peugeot Boxer II (250) 2011 – 2016
For cars with a 1 DIN radio or radio preparation.
Cable Harness with ISO / Mini-ISO connector necessary.

Panašios prekės

ALPINE iLX-702LEON
Kaina:
949 €
ALPINE iLX-702E46
Kaina:
899 €
ALPINE IVE-W560BT
Kaina:
399 €
ALPINE i902D-OC3
Kaina:
1075 €
IVE-W530BT
Kaina:
399 €
ALPINE IVE-W585BT
Kaina:
499 €
ALPINE ILX-700
Kaina:
599 €
ALPINE IVE-W530E
Kaina:
349 €
ALPINE iLX-702D
Kaina:
675 €
Klauskite
Vardas, Pavardė:
El. pašto adresas:
Telefono nr.:
Klausimas:

Įveskite skaičius:
Siųsti Atšaukti